More
  Ana SayfaMAGAZİNMelis İşiten Ve Sergen Deveci Aşk Mı Yaşıyor?

  Melis İşiten Ve Sergen Deveci Aşk Mı Yaşıyor?

  Melis İşiten Ve Sergen Deveci Aşk Mı Yaşıyor? Sevilen oyuncu Melis İşiten 2019 yılında eşi Uraz Kaygılaroğlu’ndan ayrıldıktan sonra ilk kez ismi biriyle anıldı. İddialara göre; Melis İşiten ve Sergen Deveci aşk yaşıyor.

  Ünlü oyuncu Melis İşiten 2014 yılında kendisi gibi oyuncu olan Uraz Kaygılaroğlu ile hayatını birleştirmişti. Beş yıl süren evliliğin ardından 2019 yılında ayırılan çiftin Ada isminde bir kızları var. Ayrılığın ardından hayatına kimseyi almayan Melis İşiten’in komedyen Sergen Deveci ile aşk yaşadığı iddia edildi.

  Geçtiğimiz günlerde aşk iddialarını kuvvetlendiren bir gelişme yaşandı. Melis İşiten, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımında Sergen Deveci’yi etiketleyerek “Öpsen geçer, sarılsak unuturuz. Ama darılırsak kalırız öyle. Hiç darılmasak olmaz mı? Paramparça olmadan dile gelse kırılmaya yazan taraflarımız böylelikle gülüşümüzle iyi etsek birbirimizi derim ben. Yine kadehlerle doğurur sabahı, kahkahalarımızla şifalandırırız birbirimizi. Affedilir diyorum yani, öpünce diyorum geçer, yeter ki niyetimiz neşemizle sevmek olsun” sözlerini paylaştı.

   

  En Çok Okunanlar