More
  Ana SayfaMAGAZİNMehmet Ali Erbil Hastaneye Kaldırıldı! Mehmet Ali Erbil Sağlık Durumu Nasıl?

  Mehmet Ali Erbil Hastaneye Kaldırıldı! Mehmet Ali Erbil Sağlık Durumu Nasıl?

  Mehmet Ali Erbil Hastaneye Kaldırıldı! Mehmet Ali Erbil Sağlık Durumu Nasıl? Bir süredir ekranlardan uzak olan ve uzun yıllardır kaçış sendromu adı verilen hastalıkla mücadele eden Mehmet Ali Erbil rutin kontrolleri için hastaneye kaldırıldı. Erbil hastanede sosyal medya hesabı üzerinden hayranlarına seslendi. Canlı yayın açan Erbil, “16 şişe serum alıyorum. Kendimi biraz daha iyi hissedersem, televizyon programlarına başlayacağım galiba bakalım…” dedi.

  Tük televizyon tarihine damga vuran ünlü sunucu Mehmet Ali Erbil uzun yıllar kaçış sendromu hastalığı ile mücadele ediyor. Erbil, geçtiğimiz aylarda belli bir süre hastanede tedavi gördükten sonra evine gönderilmişti. Erbil, rutin tedavisi içi yeniden hastaneye gitti. Erbil, geldiği hastaneden canlı yayın açtı. Erbil, yayın sırasında hayranlarının sorularını yanıtladı.

  Erbil, canlı yayınında şunları söyledi: “Ben yine hastanedeyim. Çok tanıdık bir ortam. Korona testi yaptırdım yine. Yaptırmadan tedaviye başlamıyorlar. Dün öğlen saatlerinde geldim. 16 şişe serum alıyorum. Tam 20 yıldır… Kiloya göre, 77 kiloyum. Bütün hayır dualarınıza teşekkür ediyorum. Zaten sayenizde iyileştim. Gece az uyudum. Bizdeki sağlık hizmeti hiçbir yerde yok. Benim bu klasik hastalığım var ya, Amerika’da atak geldi. Hemen acile gittik. Bekletiyorlar… Onlar beni içeri alana kadar benim atak geçti. Tüm sağlıkçılarımıza buradan şükranlarımı sunuyorum. Başta benim profesör ablam olmak üzere… Benden küçük ama saygıdan abla diyorum.”

   

  En Çok Okunanlar