More
  Ana SayfaGÜNDEMMeghan Markle Dük Harry Çifti Oprah Winfrey'e Şok Açıklamalarda Bulundu!

  Meghan Markle Dük Harry Çifti Oprah Winfrey’e Şok Açıklamalarda Bulundu!

  İngiliz Kraliyet Ailesi’nden ayrılarak farklı bir hayat yaşamak isteyen ünlü Meghan Markle Dük Harry çifti, dünyaca ünlü televizyoncu Oprah Winfrey’ın sorularını yanıtladılar. Meghan Markle konuşması sırasında çarpıcı açıklamlarda bulundu. Oğluna teninin esmer olma ihtimali nedeniyle prens unvanı verilmediğinden söz eden Markle, Kate Middleton tarafından ağlatıldığını iddia etti. Meghan Markle Sussex Dükü Harry çiftini verdiği röportaj tüm dünyada gündem oldu.

  İngiltere Kraliyet Ailesi’den ayrılarak tüm kamusal görevlerini ve onursal unvanlarını geride bırakıp ABD’ye yerleşerek daha sakin bir hayat yaşamak isteyen Sussex Dükü Harry ve Meghan Markle CBS kanalı için ünlü televizyoncu Oprah Winfrey’yle bir röportaj gerçekleştirdiler. Ünlü çift, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

  İki saat süren röportajın ilk bölümünde Meghan Markle Oprah Winfrey ile tek başına konuştu. İkinci kısımda ise Sussex Dükü Harry de onlara katıldı. Meghan Markle, daha doğmadan oğluna ırkçılık yapıldığını ve intiharın eşiğine geldiğini anlattı. Çift, programda ikinci çocuklarının cinsiyetini de açıklayarak bir kız bebek beklediklerini anlattılar.

  “Oğluma Prens Unvanı Vermediler”

  Bir yaşındaki oğlu ​Archie’ye daha doğmadan ayrımcılık yapıldığını ve cinsiyetinin bile belli olmadığı zamanlarda prens ya da prenses unvanına layık görülmediğini anlattı. Markle,  “Hamileyken doğacak çocuğuma güvenlik sağlanmayacağı, unvan verilmeyeceğiyle ilgili konuşmalar yapıyorduk. Ayrıca ten renginin ne kadar koyu olabileceğiyle ilgili endişeler ve konuşmalar vardı” ifadelerini kullandı.

  “İntihar Etmeyi Düşündüm”

  Markle açıklamaları sırasında çarpıcı bir detayı da dile getirdi. Meghan Markle, hamileliğinin beşinci ayında intihar etmeyi ve bunun herkes için iyi olacağını düşünmeye başladığı anlattı. Konuşma sırasındaBunu biriyle paylaşmasaydım biliyordum ki yapardım. Artık yaşamak istemiyordum” diyerek göz yaşlarına boğuldu.

  “Kate Middleton Beni Ağlattı”

  Meghan Markle dünya kamuoyunda geniş yer bulan Kate Middleton’ı ağlatma olayında değindi. Kate Middleton’ı ağlatmadığını aslında kendisinin Kate Middleton tarafından ağlatıldığını iddia etti. O olayı şu sözlerle dile getirdi: “Düğünden birkaç gün önce çiçek taşıyacak kızların kıyafetleriyle ilgili bir konuda üzgündü ve beni ağlattı. Beni gerçekten incitti.”

  En Çok Okunanlar