More
  Ana SayfaMAGAZİNÇılgın Sedat Candan Erçetin Kavgası! Çılgın Sedat "Sizin gibi insanlara ihtiyacımız yok"

  Çılgın Sedat Candan Erçetin Kavgası! Çılgın Sedat “Sizin gibi insanlara ihtiyacımız yok”

  Çılgın Sedat Candan Erçetin Kavgası! Çılgın Sedat adıyla bilinen Sedat Kapurtu’nun geçtiğimiz günlerde evi yandı. Yaşadığı zor günleri Star TV ekranlarında yayınlanan Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programında anlatan ünlü isim kendisinin de üyesi olduğu Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği’nin Başkanı olan Candan Erçetin’e sitem ederek “Bir kez aramadı, bana sanatçı olduğumu unutturdunuz. Bizim sizin gibi insanlara ihtiyacımız yok” dedi.

  Çılgın Sedat Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programına konuk oldu. Ünlü şarkıcı evinini yanmasından sonra zor günler yaşamaya başladığını anlattı. Çılgın Sedat konuşması sırasında üyesi olduğu Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği’nin Başkanı olan Candan Erçetin’e kırgınlığını dile getirerek sitem etti.

  Çılgın Sedat şu sözlerle kırgınlığını anlattı: “Ben sizin üyenizim, 35 yıldır sahnedeyim. Bir başkan olarak beni ara ‘Geçmiş olsun, bir ihtiyacın var mı’ diye sor. Siz benden sorumlusunuz insan bir arar. Bu tarz başkanlık yapacaksanız yapmayın, bizim sizin gibi insanlara ihtiyacımız yok. Bana sanatçı olduğumu unutturdunuz. Beni üyelikten de atabilirsiniz. 

  Hadi kurumun başkanlığını geç, bir sanatçı arkadaşına geçmiş olsun demez mi? Buradan sesleniyorum. Mümkün mertebe çok hızlı bir şekilde istifa edin gidin. Olmayın böyle yerlerde. Ben değil ama ben gibi binlerce insan. Kime ne faydanız var. Ne yapıyorsunuz. “

   

  En Çok Okunanlar