More
  Ana SayfaGÜNDEMMasumlar Apartmanı’nın Esat’ı Uğur Uzunel Koronavirüs Yakalandı! Uğur Uzunel Kimdir?

  Masumlar Apartmanı’nın Esat’ı Uğur Uzunel Koronavirüs Yakalandı! Uğur Uzunel Kimdir?

  Masumlar Apartmanı’nın Esat’ı Uğur Uzunel Koronavirüs Yakalandı! Bu sezonun en popüler dizilerinden biri olan Masumlar Apartmanı’nın beğenilen oyuncularından Uğur Uzunel’in koronavirüse yakalandığı ilan edildi. Uğur Uzunel Kimdir?

  Masumlar Apartmanı dizisinde Han’ın en yakın arkadaşı ve Gülben’in aşık olduğu Esat karakterine hayat veren Uğur Uzunel’in koronavirüs testi pozitif çıktı. Haberin duyulmasının ardından sette çekimler durduruldu. Daha sonra bütün oyunculara ve set çalışanlarına yapılan testler negatif çıktı. Bunun üzerine çekimler kaldığı yerden devam etti.

  Uğur Uzunel Kimdir?

  Uğur Uzunel 12 Kasım 1988 tarihinde İzmir’de dünyaya geldi. İlkokul 2.sınıftan beri tiyatronun içinde yer alan oyuncu lise öğrenimi boyunca İzmir’de kaldı. 1997 yılında Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda kursiyer olarak oyunculuk yapmaya başladı. Daha sonra yönetmen yardımcılığı ve yönetmenlik yaptı.

  Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sahne Sanatları Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı’nda eğitim almaya başladı. Kumdan Kale, Ferah Feza, El Yazısı ve Evdeki Yabancılar adlı uzun metraj sinema filmlerinde yer aldı. Pek çok projede yer alan ve başarılara imza atan Uzunel Stutgart’ta Türk Oyunları Festivaline giden oyun En İyi Oyun ödülünü almıştır.

   

  En Çok Okunanlar