More
  Ana SayfaGÜNDEMMasumlar Apartmanı Yeni Bölüm Neden Yayınlanmadı? Masumlar Apartmanı Neden Yok? Masumlar...

  Masumlar Apartmanı Yeni Bölüm Neden Yayınlanmadı? Masumlar Apartmanı Neden Yok? Masumlar Apartmanı Yeni Bölüm Ne Zaman?

  Masumlar Apartmanı Yeni Bölüm Neden Yayınlanmadı! Masumlar Apartmanı Yeni Bölüm Ne Zaman? Türkiye’nim bu sezon en sevilen ve hayran kitlesi en geniş olan dizilerinden biri Masumlar Apartmanı oldu. Dün gece yani 30 Mart 2021 tarihinde yayınlanması gereken Masumlar Apartmanı yeni bölüm yayınlanmayınca dizinin hayranları Masumlar Apartmanı Yeni Bölüm Neden Yayınlanmadı? sorusunun cevabını merak etmeye başladı. Masumlar Apartmanı’nın yeni bölümünü izlemek için televizyonu açanlar Rafadan Tayfa Göbeklitepe filmini gördüler.

  Masumlar Apartmanı Neden Yok? sorusu dün geceden beri dizinin hayranları tarafından merakla araştırılıyor. Dizinin 30 Mart tarihinde yayınlanması gereken bölümü yayınlanmadı. Her salı TRT 1 ekranlarına gelen dizinin yeni bölümünü heyecanla bekleyenler dizi hakkında bilgi sahibi olmak için Masumlar Apartmanı Yeni Bölüm Neden Yayınlanmadı? Masumlar Apartmanı Neden Yok? Masumlar Apartmanı Yeni Bölüm Ne Zaman? sorularının peşine düştü. Masumlar Apartmanı’nı izlemek için televizyonu açanlar Rafadan Tayfa Göbeklitepe filminin başlamış olduğunu gördüler. Peki, Masumlar Apartmanı neden yayınlanmadı.

  Geçtiğimiz akşam yeni bölümü ile ekran karşına geçmesi beklenen Masumlar Apartmanı Türkiye Letonya maçının TRT 1’de verilmesi nedeniyle verilmedi. Yayın akışından çıkarılan dizinin gelecek bölümünün önümüzdeki hafta yayınlanması bekleniyor.

  En Çok Okunanlar