Masumiyet Dizisi Oyuncuları Kimlerdir? Masumiyet Dizisi Oyuncuları Hakkında Bilgiler - SimgoloSimgolo

5 Ağustos 2021 - 23:16

Masumiyet Dizisi Oyuncuları Kimlerdir? Masumiyet Dizisi Oyuncuları Hakkında Bilgiler

Son Güncelleme :

18 Mart 2021 - 14:43

1 masumiyet

Fox TV’nin iddialı yapımların biri olan ve ilk bölümünün yayınlanmasının ardından büyük bir hayran kitlesi elde eden Masumiyet dizisi heyecanını düşürmeden izleyicilerle buluşmaya devam ediyor. Dizinin bu kadar beğenilmesinin ardından Masumiyet Dizisi Oyuncuları Kimlerdir? sorusu merak konusu oldu. İşte Masumiyet Dizisi Oyuncuları Hakkında Bilgiler…

2 02

Hülya Avşar: 10 Ekim 1963 yılında Edremit’te dünyaya gelen Hülya Avşar magazin basınında en fazla yer alan ünlülerden biridir. Anne tarafından Balıkesirli baba tarafından Ardahanlıdır. Ünlü oyuncunun hayatı 1983 yılında Fikret Hakan Salih Güney ile beraber Haram filminde oynaması ile değişti. Avşar, daha sonraki yıllarda Türkiye’nin en çok beğenilen oyuncularından biri oldu.

3 03

Mehmet Aslantuğ: Usta oyuncu 25 Eylül 1961 yılında Samsun’da dünyaya geldi. Anne tarafından Ubıh baba tarafından Çerkes kökenlidir. Ailesinin en küçük çocuğu olan Aslantuğ, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme eğitimini bırakarak oyunculuğa yönelmiştir.

4 04

Deniz Çakır: 31 Aralık 1981 yılında doğan ünlü oyuncu, ilk kez Kadın İsterse dizisindeki rolü ile tanındı. Yaprak Dökümü’ndeki Ferhunde karakteri ile büyük bir çıkış yakaladı.

5 İlayda Alişan

İlayda Alişan: 26 Şubat 1996 yılında yılından dünyaya gelen oyuncu anne tarafından Trabzonlu, baba tarafından Erzincanlıdır. İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde moda tasarımı bölümünde eğitim aldı.

6 05

Serkay Tütüncü: 1991 yılında İzmir Tire’de dünyaya geldi. Survıvor yarışması ile ünlenen Serkay Tütüncü, daha sonra pek çok yapımda yer aldı.

7 06

Deniz Işın: Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olan Deniz Işın, 28 Mayıs 1992 İzmir’de doğdu. Daha önce farklı dizilerde yer aldı.