More
  Ana SayfaGenelMasumiyet Dizisi Son Bölümü İle Ekranlara Geldi! Masumiyet Dizisi Konusu Nedir?

  Masumiyet Dizisi Son Bölümü İle Ekranlara Geldi! Masumiyet Dizisi Konusu Nedir?

  Masumiyet dizisi son bölümü ile herkesi ekrana kilitledi. Yayınlanmaya başladığı günden beri büyük beğeni toplayan Masumiyet dizisi oyuncuları kimlerdir? Masumiyet dizisi konusu nedir? Sizler için araştırdık.

  Başrollerinde Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır’ın yer aldığı Masumiyet dizisi farklı konusu ve güçlü oyuncu kadrosu ile dikkatleri yayınlanmaya başladığı günden beri üzerine çekti. Her çarşamba saat 20.00’da Fox TV’de ekranlarına gelen dizinin her hafta yayınlanan bölümleri büyük bir dikkatle izleniyor. Dizinin bu kadar beğenilmesi Masumiyet Dizisi Konusu Nedir? sorusunun sık sık akıllara gelmesine neden oldu. İşte Masumiyet Dizisi Konusu Nedir? sorusunu cevabı…

  Masumiyet Dizisi Konusu Nedir?

  Masumiyet dizisi oldukça farklı bir konuyu işliyor. Dizinin yayınlamaya başmasının ardında Ela’nın yaptıkları dikkatlerden kaçmamış ve onun erotomani hastası olduğu söylenmişti. (Erotomani hakkında merak ettiğiniz her şey için Erotomani Nedir yazımızı okuyabilirsiniz. Erotomani Nedir? Erotomani Belirtileri Nelerdir?)

  Deniz Çakır’ın hayat verdiği Bahar karakteri evli iki çocuk annesi bir kadındır. Sakin bir hayat süren Bahar’ın hayatı kızının yanlış bir adama aşık olması ile farklı bir yöne sürüklenir. Çünkü Bahar’ın kızı Ela, babasının 35 yaşındaki arkadaşına büyük hatta hastalıklı bir aşk ile bağlanmıştır. Üstelik bu adam yakın başka biri ile evlenmek üzeredir. Bahar bu işten kızını kurtarmak için elinde geleni yapar ama başarılı olamaz. Hem kendisinin hem ailesini hayatı Ela’nın 19. yaş gününde tamamen değişir.

  Masumiyet dizisinin yönetmen koltuğunda Ömür Atay oturuyor. Ayrıca, senaryosu Sırma Yanık tarafından kaleme alındı. Masumiyet’nın oyuncu kadrosunda; Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır, İlayda Alişan, Serkay Tütüncü, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Öztürk Gidişli, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu, Sevgi Temel, Rüçhan Çalışkur gibi isimler yer alıyor.

   

  En Çok Okunanlar