More
  Ana SayfaGÜNDEMMarmaris'te Çıkan Yangında İtfaiye Ekiplerine Yardım Ederken Yaşamından Oldu

  Marmaris’te Çıkan Yangında İtfaiye Ekiplerine Yardım Ederken Yaşamından Oldu

  Marmaris’te İtfaiyecilere Yardım Ederken Kaza Yaptı Ve Yaşamını Yitirdi!

  Marmaris’in İçmeler Mahallesi’nde  yangında görev alan itfaiyecilere yardım etmek için motosikleti ile su taşıyan Şahin Akdemir, kaza yaptı. Kazada yaralanan Şahin yangının içerisinde kaldı. Dumandan zehirlenerek yaşamına veda eden Şahin’nin görüntüleri sosyal medyada yayıldı. 25 yaşında yaşamını yitiren Şahin Akdemir, bir ay önce de gönüllü olarak yangın söndürmede görev almıştı.

   

  Yaşamını yitirmeden önce yangında çıkan fotoğrafları sosyal medyada paylaşılmaya başlandı. Şahin’nin dün sosyal medya hesabı paylaşımda şu sözler yer alıyordu: “Su taşımaya devam, yangıncılara su taşıyacağız yine, Allah hayırlarımızı kabul eylesin” ifadelerini kullanıyor. Farklı bir paylaşımda ise yüzündeki duman lekeleri dikkat çeken Şahin Akdemir, “Yangın hala devam ediyor biz su taşıyoruz hala” diye konuşuyor.

  Muğla’nın Marmaris ilçesinde dinmek bilmeyen yangın felaketi nedeniyle evlerinde konaklamayan Marmaris sakinleri geceyi sokakta geçirdi. Sokakta sabahlayan halk, tetikte kalarak nöbet tuttular. Marmaris’te tatil yapan turistler, telefon kameraları ile yangını çekerek sosyal medya hesapları üzerinden paylaşımda bulundular.

  Ak Parti Sözcüsü Ömer Çelik’ten Şahin Akdemir’in Ailesine Taziye Mesajı

  Marmaris’in İçmeler Mahallesi’nde itfaiye ekiplerine yardım eden Şahin Akdemir’in vefatından sonra Ak Parti Sözcüsü Ömer Çelik’ten taziye mesajı geldi. Üzgün olduğunu Twitter hesabından şu sözlerle paylaştı:

  “Seni hiç unutmayacağız Şahin. Güzel yüreğin dünyadan büyüktü. Şahin Akdemir kardeşimiz Marmaris’te yangınla mücadele eden ekiplere motoruyla su ve ayran taşırken hayatını kaybetti. Allah rahmet eylesin.” ifadelerini kullandı.

   

  En Çok Okunanlar