More
  Ana SayfaKültür Ve EğlenceMargot Robbie Barbie Oluyor

  Margot Robbie Barbie Oluyor

  Barbie Filminin Başrol Oyuncusu Margot Robbie Oluyor!

  Güzelliği ile dikkat çeken Margot Robbie, Barbie Filmi’nde rol alacak. Instagram hesabında 24,1 M takipçisi olan Margot Robbie, Barbie Filmi için en ideal oyuncu adayı arasında yer alıyor. Bir çok filmde rol alan Margot Robbie, rol gereği stil değişikliği ile gündeme gelmeye devam ediyor. 2015 yılından bu yana Barbie Filmi’nin  yapım aşaması devam ediyor. Margot Robbie’den önce bir çok ünlü aktör Barbie karakteri için düşünülmüştü.

  2015 yılında Robbie’nin başrol oyuncusu olacağı düşünülürken 2016 yılında çıkan bir habere göre Amy Schumer ‘in Barbie karakteri olacağı söylendi. Bir süre sonra  Amy Schumer’in programının yoğun olması sebebiyle filimden ayrıldığı bildirildi. 2017 yılında ise Barbie karakteri için Anne Hathaway’ın başrol oyuncu olacağı haberi verildi.

  Barbie Filmi’nin Yönetmenliğini Kim Üstleniyor?

  Greta Gerwig ve Noah Baumbach’ın yönetmenliğini üstlendiği Barbie Filmi merakla bekleniyor.

  Merakla Beklenen Barbie Filmi Ne Zaman Vizyona Girecek? 

  Senaryosu ve oyuncu kadrosu ile adından çok fazla söz ettirecek Barbie Filmi’nin vizyona girmesinin bir kaç seneyi bulacağı düşünülüyor. Greta Gerwig ve Noah Baumbach’ın bir süredir üzerinde çalıştığı White Noise Filmi’nin çekimleri bittikten sonra Barbie Filmi’nin çekimlerine başlanılacağı düşünülüyor. Filmin 2023’te vizyona girebilme ihtimalinin olduğu ortaya atılan iddialar arasında yer alıyor.

  Barbie Morgot Robbie Kimdir? 

  Morgot Robbie, Küre Adaylığı bulunan Avusturalyalı  aktiristir. Kariyerine 2000’li yıllarda başlayan Robbie bağımsız filimlerde rol almıştır.” Neighbours” pembe dizisinde yer aldı ve performansıyla iki kez Logie Ödülü’ne aday gösterildi.

   

   

   

  En Çok Okunanlar