More
  Ana SayfaGenelMansur Yavaş Twitch'e Katıldığını İlan Etti!

  Mansur Yavaş Twitch’e Katıldığını İlan Etti!

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş Twitch‘e katıldığını ilan etti. Mansur Yavaş Twitch’e katıldığını “Selam chat” notuyla açıkladı. Yavaş daha sonra “Artık ben de burada, Twitch’deyim. Buradayım. Çünkü geleceğimize ışık tutan gençlerimizin fikirlerini ve düşüncelerini önemsiyorum” sözlerini paylaştı.

  Mansur Yavaş, “Selam chat” notuyla Twitch’e katıldı. Yavaş, gençlerle beraber olmak ve onların dertlerini dinlemek için Twitch’e katıldığını anlattı. Yavaş daha sonra Twitch’e katılma nedenini anlatmak için şu sözlere yer verdi.

  Selam chat. Ben Mansur Yavaş. Artık ben de burada, Twitch’deyim. Buradayım. Çünkü geleceğimize ışık tutan gençlerimizin fikirlerini ve düşüncelerini önemsiyorum.

  Sizlerin sorunlarını dinlemek, birlikte yeni fikirler üretmek için Twitch’deyim. Sizinle beraber birçok yayın yapacak, hatta yeri geldiğinde yayınlarınıza izleyici olarak katılacağım. Şimdiye kadar Ankara’da yaşayan gençler için birçok çalışmaya imza attık.

  Daha güzel bir Ankara ancak sizlerle mümkün. Öğrenci dostu gençlerin fikirlerini önemseyen bir Ankara’yı gelin birlikte oluşturalım.

  Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı daha önce tiktok isimli video uygulamasına da katılarak gençlere hitaben “Siz neredeyseniz ben de oradayım, her zaman yanınızdayım” açıklaması yapmıştı.

   

  En Çok Okunanlar