Madonna'nın Bu Kadına Hayatını Geri Verin Mesajı - SimgoloSimgolo

14 Temmuz 2021 - 16:01

Madonna’nın Bu Kadına Hayatını Geri Verin Mesajı

Son Güncelleme :

13 Temmuz 2021 - 13:02

Madonna’nın Bu Kadına Hayatını Geri Verin Mesajı

2007 yılında yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle babasının hayatına el koymasıyla gündem olan Dünyaca ünlü şarkıcı Britney Spears’e Madonna’dan destek geldi.  Babasına dava açan Britney Spears, hüsrana uğradı. Meslektaşı Madonna, sosyal medyadan ‘‘bu kadına hayatını geri verin” mesajıyla meslektaşına destek oldu.

Psikolojik sorunlar nedeniyle özel yaşamına babası tarafından el konan dünyaca ünlü şarkıcının sosyal medya üzerinden kendisine destek çağrılarında bulunduğu öğrenilmişti. Hayranları tarafından “Free Britney” kampanyası  başlatılmıştı. Britney Spears’in hayatını kendi yönetebileceği talep edildi.

Britney Spears’in yaptığı açıklamada babası Jamie Spears’in çocuk sahibi olmasına izin vermediği ve para kontrolünü babası tarafından yapıldığını  dile getirdi. Evlenip çocuk sahibi olmak isteyen Britney Spears, babasının evlenmesine dahi karşı çıktığını ve gün içerisinde uyuşukluk halinde olması için ilaçlar verdiğini  söyledi.

Madonna Instagram’da Britney Spears’e Destek Çağrısında Bulundu! 

Madonna, 2003 yılında birlikte Me Against The Music isimli  şarkı çıkardığı Britney Spears’i özel hayatında da yalnız bırakmadı. Madonna, Instagram hikayesinde, “Kölelik çok önce kaldırıldı. Yüzyıllardır kadınlara bunu yapan açgözlü ataerkilliğe ölüm. Bu bir insan hakları ihlalidir! Britney seni hapisten çıkarmaya geliyoruz” diye açıklama yaptı.

 

YORUM YAP

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.