More
  Ana SayfaKripto ParalarLINA Coin Nedir? Linear Nedir? 

  LINA Coin Nedir? Linear Nedir? 

  Son zamanlada kripto paralar yükselişe geçerek herkesin gözünü kripto paralar çevirmesine neden oldu. İlgiyi üzerine çeken kripto para çeşitlerinden biri de Linear. Peki, LINA coin nedir? Cevabını sizler için araştırdık.

  LINA coin, merkezi olmayan sınırsız likidite ile anında sentetik varlıklar yaratabilen, delta-bir varlık protokolüdür. LINA Coın piyasası sürekli olarak değişkenlik gösteriyor. Son günlerde adını sıkça duyduğumuz kripto para birimi olan LINA coın yani Linear nedirLINA Coin Nedir?

  Sürekli değişkenlik gösteren LINA Coin, bugün yapılan işlemle değeri ₺1,71 TRY olarak kaydedildi. Buna karşın saatlik işlem hacmi ₺1.517.513.789 TRY. Bununla beraber piyasa değeri ₺4.364.921.821 TRY olarak ölçüldü. CoinMarketCap sıralaması ise #214.

  LINA Coin Nedir?

  Kripto paralarla ilgilenen ve kripto paralara yatırım yapmak isteyen herkes kripto para piyasasının alt dalları ile ilgileniyor. Bunlardan biri olan LINA Coın, Merkezi olmayan bir delta-bir varlık protokolüdür. Ayrıca, sınırsız likidite ile anında sentetik varlıklar oluşturabilir. LINA coın, emtia, forex, piyasa endeksleri ve diğer tematik sektörler gibi geleneksel varlıkları kripto para birimi kullanıcılarına açar.

  LINA Coın’ın asıl amaçı sıvılar için teminat (Buildr kullanarak) ve protokolün topluluk yönetişimi olmaktır. Bununla beraber LINA coın aslında Ethereum ağında oluşturulmuş bir ERC-20 belirtecidir.

  En Çok Okunanlar