More
  Ana SayfaGÜNDEMLeyla İle Mecnun Yeniden Mi Çekilecek?

  Leyla İle Mecnun Yeniden Mi Çekilecek?

  Bir döneme damga vuran ve geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Leyla İle Mecnun’un yeniden çekileceği iddia edildi. İddialara göre fenomen dizi Acun Ilıcalı’nın sahip olduğu Exxen için yeniden çekilecek. Leyla İle Mecnun Yeniden Mi Çekilecek?

  İlk kez 9 Şubat 2011 tarihinde yayınlanan Leyla Ve Mecnun dizisi 29 Ocak 2014 tarihinde son bölümü ile ekranlara veda etmişti. Dizinin oyuncu kadrosunda  Ali Atay , Serkan Keskin , Ahmet Mümtaz Taylan , Osman Sonant ve Cengiz Bozkurt gibi isimler yer alıyordu. Son günlerde dizinin yeniden Exxen için çekileceği iddiası ortaya atıldı.Dizinin, yönetmen koltuğunda yine Onur Ünlü’nün oturması bekleniyor.

  Son olarak TRT1 ekranlarına gelen ve üç sezon yayınlandıktan sonra devamı çekilmeyen absürt komedi dizisi Leyla İle Mecnun’un Exxen için yeniden çekileceği iddiası dizinin hayranlarını heyecanlandırdı. V100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre Acun Ilıcalı, Leyla ile Mecnun’un haklarını satın alarak dizinin yeniden çekilmesine ön ayak olacak. Bununla beraber Onur Ünlü’nün dizinin eski ekibiyle görüşmelere başladığı söylendi. Dizinin ne zaman başlayacağı henüz bilinmezken ekimlerin yaz aylarında başlaması planlanıyor.

  En Çok Okunanlar