More
  Ana SayfaMAGAZİNLady Gaga Kıyafetiyle Herkesin Dilinde

  Lady Gaga Kıyafetiyle Herkesin Dilinde

  Lady Gaga MTV Unplugged Programı’nda Mı Yer Alacak? Chromatica Ball Konserleri Ne Zaman Başlayacak?

  Ünlü şarkıcı Lady Gaga, dün akşam televizyon programı provası için baştan aşağıya mora  büründü. Tüm bakışları üstüne çeken Lady Gaga herkesi şaşırtmayı yeniden başardı.

  New York’ta Radio City Music Hall’da prova çıkışı görüntülenen Lady Gaga, stiliyle bütün bakışları üstüne topladı. Şarkıcının Pierpaolo Piccioli’nin Valentino Sonbahar-Kış 2021 koleksiyonu için hazırladığı kıyafetle programa katıldığı biliniyor.

  Kıyafetini şapka dizayncısı Philip Treacy’nin hazırladığı mor peruk, Marc Jacobs marka mor gözlük ve sarı deri eldivenlerle tamamladığı görülen Lady Gaga’nın Tony Bennett ile MTv kanalında yayınlanan MTV Unplugged programının provasını yaptığı öğrenildi.

  Turne İçin Uygun Zaman Değildi

  Saçları ve elbisesi  ile bir bütün olan Lady Gaga, sarı deri eldivenleri ile uyumsuzluğun uyumunu yakaladı.  Şarkıcının  “MTV Unplugged” adlı programın provasını yaptığı öğrenildi. 35 yaşındaki şarkıcının 6’ncı albümü Chromatica’yı  geçen yaz tanıtacaktı. Koronavirüs nedeniyle gerçekleşemeyen konser turnesi Chromatica Ball’ın tekrar ileri bir tarihe alındığını duyurmuştu.

  Gaga, bu yaza ertelenen turneye pandemi nedeniyle dünyanın bazı bölgelerinin henüz hazır olmadığını ifade etmişti. Lady Gaga, konuyla ilgili, “Dünyanın bazı bölgeleri hızla açılmak için hareket ederken, diğerleri henüz hazır değil. Bu nedenle Chromatica Ball konserlerini 2022 yazına ertelemek zorundayız.” açıklamasını yapmıştı.

  Lady Gaga Tokyo Olimpiyatlarına Mı Katıldı?

  Lady Gaga, geçtiğimiz günlerde Tokyo Olimpiyatları’nda yarışan Ürdünlü tekvandocu Julyana Al-Sadeq’in kendisine olan benzerliği nedeniyle toplumsal medyanın gündemindeydi. Sosyal medyada Lady Gaga da Tokyo Olimpiyatları’na katıldı denildi.

  En Çok Okunanlar