More
  Ana Sayfa3. SAYFAKuyucak Kaymakamı Yılmaz Kurt Ölü Olarak Bulundu! Kuyucak Kaymakamı Yılmaz Kurt Neden...

  Kuyucak Kaymakamı Yılmaz Kurt Ölü Olarak Bulundu! Kuyucak Kaymakamı Yılmaz Kurt Neden Öldü?

  Kuyucak Kaymakamı Yılmaz Kurt Ölü Olarak Bulundu! Kuyucak Kaymakamı Yılmaz Kurt Neden Öldü? Aydın’ın Kuyucak ilçe Kaymakamı Yılmaz Kurt, ölü olarak bulundu. Didim’de ölü bulunan kaymakamın vefatının ardından Cumhuriyet Savcılığı soruşturma başlattı.

  Aydın’ın Kuyucak ilçesinde yaklaşık dört yıldır kaymakamlık görevini yürüten Yılmaz Kurt Didim’de ölü olarak bulundu. Olay, kaymakamdan haber alamayan yakınlarının polise başvurması üzerine ortaya çıktı. Olayı haber alan polisler Kaymakam Kurt’un cep telefonu sinyalinden yerini buldular. Kaymakamın ölü bedeni ile karşılaşan polisler araştırmalarını sürdürüyor.

  17 Eylül 2018 tarihinden beri kaymakamlık görevini yürüten Yılmaz Kurt, endisine ait 61 FL 525 özel aracıyla Didim’e gitti. Kurt’un şöförüne “Hakkınızı helal edin” diye bir mesaj attığı öğrenildi. Doğan Haber Ajansı’ndan yer alan habere göre; Evli ve üç çocuk babası olan Kurt’un intihar mı ettiği yoksa cinayete mi kurban gittiği henüz netlik kazanamadı.

  Bir süre sonra Aydın Valiliği’nden açıklama geldi. Açıklamada  “Kuyucak kaymakamımız Yılmaz Kurt Didim ilçesi Akbük Mahallesi sahilinde 02.04 2021 günü saat 21.45 sıralarında ölü olarak bulunmuştur. Kaymakamımıza Allah’tan rahmet diliyoruz. Konu ile ilgili soruşturma devam etmektedir. Kamuoyuna duyurulur” sözlerine yer verildi.

   

  En Çok Okunanlar