More
  Ana SayfaMAGAZİNKıvanç Tatlıtuğ Koronavirüs Mü Oldu? Kıvanç Tatlıtuğ'dan Koronavirüs Açıklaması!

  Kıvanç Tatlıtuğ Koronavirüs Mü Oldu? Kıvanç Tatlıtuğ’dan Koronavirüs Açıklaması!

  Kıvanç Tatlıtuğ Koronavirüs Mü Oldu? Kıvanç Tatlıtuğ’dan Koronavirüs Açıklaması! Sarıyer’de bir restoranda eşi ve arkadaşları ile yemek yiyen ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, mekan çıkışı habercilerin sorularını yanıtladı. Ünlü oyuncu geçtiğimiz aylarda koronavirüsü atlattığını anlattı.

  Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, geçtiğimiz akşam arkadaşları ve stil danışmanı eşi Başak Dizer ile Sarıyer’de bir mekanda yemek yedi. Başarılı oyuncu mekan çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlamayı ihmal etmedi. Oyuncu, muhabirlere geçtiğimiz aylarda yaşadığı zatürrenin koronavirüs olduğu ama atlattığını anlattı.

  Kıvanç Tatlıtuğ, daha sonra şu sıralar Özge Özpirinçci ile beraber rol aldığı ‘Bir Denizaltı Hikayesi’ dizisinin çekimlerinin iyi gittiğini açıkladı. Oyuncu şu sözleri söyledi: “Güzel bir proje geliyor. Ben çok heyecanlıyım. Yepyeni bir tür yapıyoruz ve bu çok heyecanlı olacak. Ben de daha önceden denemediğim için heyecanını ve mutluluğunu yaşıyorum. Ekibimiz çok iyi, oyuncu arkadaşlarım harikalar son derece mutluyum ve keyifliyim.”

  En Çok Okunanlar