More
  Ana SayfaGÜNDEMKırmızı Oda'nın Nazlısı Pınar Deniz Kimdir? Pınar Deniz Kaç Yaşında? Pınar Deniz...

  Kırmızı Oda’nın Nazlısı Pınar Deniz Kimdir? Pınar Deniz Kaç Yaşında? Pınar Deniz Nereli?

  Kırmızı Oda dizisinde hayat verdiği Nazlı karakteri ile büyük beğeni toplayan Pınar Deniz, büyük bir merak konusu oldu. Kırmızı Oda’dan ayrılan Deniz hakkında araştırma yapılmaya başlandı. Peki, Pınar Deniz Kimdir? Pınar Deniz kaç yaşında? Pınar Deniz nereli?

  Başarılı oyuncu Pınar Deniz son zamanların en çok merak edilen isimlerinden biri oldu. Kırmızı Oda’da gösterdiği başarılı oyunculukla adından söz ettiren Pınar Deniz kimdir? Pınar Deniz kaç yaşında? Pınar Deniz nereli? gibi soruların cevaplarını sizler için araştırdık.

  Pınar Deniz Kimdir?

  Kırmızı Oda’nın Nazlısı Pınar Deniz 10 Kasım 1993 yılında Adana’da dünyaya geldi. Deniz, Mardinli ve Arap kökenli bir ailenin çocuğudur. İki yaşına geldiğinde İstanbul’a gelen Deniz, o yaştan itibaren yaşamını İstanbul’da sürdürdü. İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun oldu.

  Bir ara bir projede Can Yaman ile beraber rol alacağı sırada Can Yaman’ın tavır ve tutumları nedeniyle projede yer almaktan vazgeçti. İlk oyunculuk deneyimini Sil Baştan isimli dizi ile yaşadı. Deniz, bu dizide Evrim adındaki karaktere hayat verdi. Daha sonra Murat Dalkılıç’ın Yani klibin yer aldı.

  Vatanım Sensin dizisinde Yıldız karakterini canlandırdı. Daha sonra Bir Deli Rüzgar ve Aşk 101 dizilerinde yer aldı.

  En Çok Okunanlar