More
  Ana SayfaGÜNDEMKırmızı Oda Son Bölümde Neler Oldu? 

  Kırmızı Oda Son Bölümde Neler Oldu? 

  Kırmızı Oda son bölümde neler oldu? Her hafta Cuma günü TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisi izleyicileri ekranlara kilitlemeye devam ediyor. Dizinin ekranlara gelen son bölümü yine herkes nefeslerini tutarak izledi. İşte Kırmızı Oda da yaşananlar!

  Kırmızı Oda dün akşam ekranlara gelen yeni bölümüyle büyük beğeni toplandı. Gelecek bölümü 26 Mart tarihinde yayınlanacak olan dizinin bu bölümünde iki ayrılık yaşandı. 

  Kırmızı Oda da hayat hikayeleri büyük bir merakla izlenen iki karakter diziden ayrıldı. Acı dolu hayat hikayesi ile Kumru karakteri ve kendi içinde yaşadığı çıkmazlar nedeniyle bir türlü mutlu olamayan Nazlı diziden ayrıldı. 

  Yıllar önce babasının annesini terk etmesinden çok etkilenerek tüm hayatını üzüntü içinde geçiren Nazlı karakterine hayat veren oyuncu Pınar Deniz, bu bölümde son kez yer aldı. 

  Diziye veda eden bir diğer karakter ise Aslıhan Gürbüz’ün hayat verdiği Kumru karakteri oldu. Çocukken üvey babasının istismarına uğrayan Kumru, yaşamı boyunca büyük acılar yaşadı.En sonunda mutluluğu bulsa da geçmişte yaşadıkları aklından çıkmadı. Dizinin son verilen bölümünde iyileşen Kumru, diziye veda etti. 

  Kumru’nun annesi ile yüzleştiği sahne ise izleyiciyi ekrana kilitledi.

  En Çok Okunanlar