More
  Ana SayfaMAGAZİNKırmızı Oda Nihal Kimdir? Esra Ronabar Kimdir?

  Kırmızı Oda Nihal Kimdir? Esra Ronabar Kimdir?

  Tv 8 ekranlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda’da yer alan tüm oyuncular sıklıkla araştırılıyor. Dizinin gelecek bölümlerinde Nihal isimli kadının hikayesi konu edilecek. Dizinin son sahnesinde Nihal karakterinin hikayesinden bir parça gösterilmesi Kırmızı Oda Nihal Kimdir? Esra Ronabar Kimdir? sorularının merak edilmesine yol açtı.

  Her bölümde farklı insanların hayat hikayelerini konu alan Kırmızı Oda dizisinde gelecek bölümlerde Esra Ronabar’ın hayat verdiği Nihal karakterinin yaşamı konu olacak. Dizide Nihal göründükten sonra Kırmızı Oda Nihal Kimdir? Esra Ronabar Kimdir? sorularının cevaplarını sizler için derledik.

  Esra Ronabar Kimdir?

  Esra Ronabar, 1978 yılında Ödemiş’te dünyaya geldi. Daha sonra Ankara Üniversitesi kimya bölümünü kazandı. Altan Erkekli, Rutkay Aziz ve Metin Balay’la çalıştı. Oyuncu olmak isteyen Esra Ronabar, okulunu yarım bırakıp Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk bölümüne devam etti.

  Pek çok tiyatro, dizi ve reklam filminde rol aldı. 2006 yılında Barış Falay’la evlenen oyuncu, 2009 yılında Mavi Rüzgar dünyaya geldi. 2013 yılından önemli bir trafik kazası geçiren ünlü ismin koluna platin takıldı.

   

  En Çok Okunanlar