More
  Ana SayfaGÜNDEMKerem Bursin'e Bay J'den Olay Sözler!

  Kerem Bursin’e Bay J’den Olay Sözler!

  Kerem Bursin geçtiğimiz akşam bir ödül törenine katıldı. Törende ödül almak için sahneye çıkıp bir konuşma yapan Bursin daha sonra kürsüden indi. Tam bu sırada Bay J Bursin’in konuşmasına ithafen şaka adı altında bir açıklama yaptı. Bay J’nin sözleri tepkiye neden oldu. İşte sosyal medyaya damga vuran ve Twitter’da #proudofKeremBürsin tagının açılmasına neden olan olayın ayrıtıları…

  Yıldız İşletme Kulübü tarafından bu yıl 19. düzenlenen  ‘Türkiye’nin En Prestijli Öğrenci Ödülleri’ ismiyle bilinen  2020 Altınyıldız Classics Yılın Yıldızları Ödül Töreni Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü’nde gerçekleşti. Ödül törenine Kerem Bursin ve Bay J arasında geçen bir olay damga vurdu.

  Törende Kerem Bursin, 2020 yılının en beğenilen erkek oyuncusu seçildi. Ödülü almak üzere sahneye çıkan Bursin, “Bu ödüle beni layık gördüğünüz için teşekkür ederim. Zor bir seneydi hepimiz için. O yüzden diyecek çok bir şey yok. Umarım daha güzel yıllar bizi bekler. Umarım sınıfta kalan dünya düzeni artık değişir ve daha güzel günler bizi bekler” dedi.

  İşte ne olduysa bundan sonra oldu. Bursin’in sahneden inmesinin ardından Bay J ünlü oyuncunun arkasından şu sözleri söyledi:“Kerem’in dediği gibi kimse için kolay bir yıl değildi. Sanatçılar için özellikle, onlar için hiç kolay bir yıl değildi. Siz belki evinizden çalışıyor falan olabilirsiniz, okuyor, öğretiyor olabilirsiniz. Oyuncular setlerde çalışmaya devam etti. Üstelik şimdi söyleyeceğim şey yüzünden gözleriniz dolacak, geçen yıl bölüm başı ücreti 120 bin TL alarak çalışmaya devam etti. Kerem helal olsun, yanlış anlama lütfen.”

  Bay J’nin tavrına sinirlenen oyuncu ise salonu terk etti.

  Olayın ardından yapılan davranışa sessiz kalamayan sosyal medya kullanıcıları Kerem Bursin’e destek mesajları yağdırdı.

  Tepkiler üzerine Bay J Bursin’den özür dileyerek kendi Instagram hesabından bir açıklama yaptı.

  Bay J açıklamasında şu sözlere yer verdi:

  “Çok fazla tepki gelince açıklama yapma ihtiyacı hissettim. Magazinci arkadaşlar biliyorum işiniz bu ama keşke konuşmamın başını da yayınlasaydınız ve gerçekten oyuncuların zor şartlarda çalıştığını söylediğimi duysaydı herkes. Ciddi ciddi sanatçıların zor koşullarından bahsediyordum.”

  “Sadece sonundaki sarkastik bir şakaydı. Kimsenin parasında gözüm olduğundan falan değil ama amacını aşmış olabilir şakam. Bu yüzden kalbini kırdığım insanlardan özür diliyorum. Kerem Bürsin’i çok severim. Hiçbir sanatçı arkadaşımın da kalbini kıracak bir şey yapmam.”

  “Sevgili Kerem, ne kadar zor şartlar altında çalıştığınızı çok iyi biliyorum. Sen zeki bir adamsın, böyle bir şakaya alınacak biri değilsin. Bunu biliyorum ve çok sevgilerimi yolluyorum.”

  En Çok Okunanlar