More
  Ana SayfaMAGAZİNKardeşlerim Dizisinde Şok Ayrılık Yerine Kim Geliyor?

  Kardeşlerim Dizisinde Şok Ayrılık Yerine Kim Geliyor?

  ATV’nin sevilen dizisi Kardeşlerim ilk sezonuyla adından sıklıkla bahsettirmişti. İzleyiciyi ekranları başına kilitleyen dizi yaptığı sezon finaliyle bekleyenlerini meraklandırmaya devam ediyor. İkinci sezona bomba gibi başlamak isteyen yapımın yeni oyuncu aramalarında olduğu bilinirken hiç beklenmeyen bi’ ayrılık haberi geldi.

  Ömer’in Çilesi Bitmek Bilmiyor

  Kulisten gelen bilgilere göre dizinin Ayşe’si Çağla Yıldırım, projeden ayrılacağı netleşen ilk isim oldu. Ayrılıkların devam edeceği konuşulan dizi için yeni oyuncu arama çalışmaları devam ediyor.

  Çağla Şimşek kamera önüne ilk olarak Elveda Derken isimli diziyle geçti. Hayat verdiği Naz karakteriyle beğenileri toplayan Şimşek sonralarda çeşitli projelerde yer aldı. Kayıp Prenses, Kırmızı Işık, Cuma’ya Kalsa, Hayat Devam Ediyor, Küçük Gelin dizileri yer aldığı dizi projeleridir. En son olarak Kardeşlerim dizisi Ayşe karakterine hayat veren oyuncu TikTok videoları ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

  Transfer Bombası!

  Ayrılık haberleriyle tekrar gündem olan Kardeşlerim dizisi bomba bir transfer haberi iddiasıyla da konuşulmaya devam ediyor. İddialara göre yeni sezon için Ufak Tefek Cinayetlerin genç Pelin’i olan ve en son Akrep dizisinde İpek karakterine hayat veren Esila Umut ile görüşmeler devam ediyor.

  Ağustos ayında sete çıkması beklenen dizinin yeni sezonuna dair bilgiler de gelmeye başladı. Harika karakterinin halası Berna’nın kızı Dora ile diziye dahil olacağı biliniyor. Bu isimlerin yanı sıra diziye Kaan ve Cemile adlı iki karakter de girecek.

  Kardeşlerim dizisi senaryo değişiklikleri ve yapılacak oyuncu eklemeleriyle yeni sezona iddialı başlayacak gibi gözüküyor.

   

  En Çok Okunanlar