More
  Ana SayfaGenelKardeşlerim Dizisi Oyuncuları Kimlerdir? Kardeşlerim Oyuncuları Hakkında Bilgiler

  Kardeşlerim Dizisi Oyuncuları Kimlerdir? Kardeşlerim Oyuncuları Hakkında Bilgiler

  ATV’nin iddialı yapımlarından biri olan ve sezon finaliyle izleyicilerini büyük merakta bırakan Kardeşlerim dizisi büyük bir hayran kitlesiyle yeni sezonunu bekliyor. Dizinin bu kadar ilgiyle karşılanmasının ardından Kardeşlerim dizisi oyuncuları kimlerdir? sorusu gündemde. İşte sizin için Kardeşlerim oyuncuları hakkında bilgiler.

   

  1. Celil Nalçakan: Akif Atakul karakterine hayat veren oyuncu 10 Haziran 1978’de Sivas’ta dünyaya geldi. Hanımın Çiftiği, Kış Masalı, Bitmeyen Şarkı, Keşanlı Ali Destanı, Galip Derviş ve Vicdan gibi dizilerde rol alan oyuncunun ilk kamera karşısı deneyimi Sıla dizisidir. Kendisi ayrıca kafa dergisinde yazarlık yapmaktadır.

  2. Cüneyt Mete: Kardeşlerin amcası Orhan Eren rolünde izlediğimiz Cüneyt Mete 9 Eylül 1970 yılında İzmir ilinde dünyaya geldi. Oyuncunun Ferhan ve Cem adlı ikiz çocukları bulunuyor. Cüneyt Mete’nin rol aldığı birkaç dizi filmi isimleri: Kurtlar Vadisi Terör, Kayıp Prenses, Unutma Beni, Beni Affet, Aşk ve Mavi.

  3. Halit Özgür Sarı: Kardeşlerin en büyüğü olan Kadir Eren karakterinin oyuncusu 4 Ekim 1993 tarihinde İstanbul’da doğdu. Oyunculuk kariyerine 2018 yılında rol aldığı Diriliş Ertuğrul dizisiyle başlayan Sarı; Kardeşlerim, Geçen Yaz, Şampiyon, Hakan: Muhafız gibi yapımlarda rol aldı.

  4. Su Burcu Yazgı Çoşkun: Dizide Asiye Eren rolünde olan Çoşkun 15 Nisan 2004 gününde İstanbul’da dünyaya geldi. Çocuk oyuncu olarak yer aldığı Sana Bir Sır Vereceğim dizisinde ünlenen oyuncu sonralarda Kardeşlerim, Aşk Yeniden, Kırmızı Oda dizilerinde oynadı.

  5.Bilal Yiğit Koçak: 12 Ekim 1995 tarihinde Samsun’da dünyaya gelen oyuncu dizide Ömer Eren karakterine hayat veriyor. Vine Fenomeni olarak tanınan Koçak, 2017 yılında yayınlanan Seni Kimler Aldı isimli dizi ile oyunculuk kariyerine adım atmış.

  6.Fadik Sevin Atasoy: Kardeşlerin yengesi Şengül rolünde olan oyuncu 1 Ekim 1975 yılında Ankara’da doğdu. 2008 yılında, Sönmez Atasoy yönetiminde, ABD’de yaşayan bir grup Türk sanatçı ile New York Şehri Türk Amerikan Sanat Topluluğu’nu kurdular. Bizim Evin Halleri, Kardeşlerim, Ah be İstanbul gibi yapımlarda rol aldı.

  7.Ahu Yağtu: Suzan Manyaslı karakterinin oyuncusu olan Yağtu 11 Temmuz 1978 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İş hayatına 1993 yılında modellikle başladı, zaman içinde oyunculuktan moda editörlüğüne ve stil danışmanlığına kadar birçok iş daha yaptı. 1 çocuk annesi olan oyuncu Kardeşlerim, Kadın, Paramparça, Bir Avuç Deniz gibi yapımlarda rol aldı.

  8.Onur Seyit Yaran: Türk dizi oyuncusu ve eski model olan oyuncu dizide Doruk Atakul rolünde. 13 Ocak 1995 tarihinde İstanbul’da doğdu. 2016 yılında Best Model of Turkey birinciliği kazandı. Kardeşlerim dizisi yanı sıra Vuslar ve Kalk Gidelim dizilerinde rol aldı.

  9.Recep Usta: 2 Kasım 1997 ‘de İstanbul’da doğan tiyatro ve dizi oyuncusudur. Dizide Berk Özkaya karakterindedir. Şahsiyet dizisinde Deva karakterini canlandırarak ilk kamera önü deneyimini gerçekleştirdi.

  10.Melis Minkari: Kardeşlerim’in Aybike’si Melis Minkari, 20 Ağustos 1998 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Kardeşlerim dizisi ilk projesi olan oyuncu kendini geliştirmek için  Craft Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk derslerine devam etmiştir.

   

   

   

   

   

  En Çok Okunanlar