More
  Ana SayfaGenelKağıttan Hayatlar Filmi Fragmanı Yayınlandı!

  Kağıttan Hayatlar Filmi Fragmanı Yayınlandı!

  Netflix tarafından yayınlanacak olan “Kağıttan Hayatlar” filmi fragmanı yayınladı. Filmin başrolunde Çağatay Ulusoy yer alacak. 

  Netflix, son zamanlarda Türk yapımlarına daha fazla yer vermeye başladı. Son olarak Netflix, yine iddialı Türk yapımlarından biri olmaya aday olan “Kağıttan Hayatlar” filmini yayınlayacak. Çağatay Ulusoy, filmin başrollerinde yer alıyor.

  Kağıttan Hayatlar filmi ilk açıklandığında ismi “Mücadele Çıkmazı” olarak adlandırıldı. Netflix, filmin 12 Mart’ta izleyiciyle buluşacağını açıkladı. Kağıttan Hayatlar filminin senaryosu  Ercan Mehmet Erdem tarafından yazıldı. Ayla, Müslüm gibi filmlerin yönetmen koltuğunda oturan Can Ulkay, bu filminde yönetmenliğini üstlendi. 

  Çağatay Ulusoy, Ersin Arıcı, Turgay Tanülkü, Selen Öztürk ve çocuk oyuncu Emir Ali Doğrul gibi isimlerde filmin oyuncu kadrosunda yer alıyor.

  Netflix tarafından paylaşılan filmin açıklaması için şu şekilde:

  İstanbul’un eski binaları, sokakta koşturan çocukları, yan yana dükkanlarıyla bezeli, adına yakışır bir ara sokağı… Mehmet, her gün gördüğümüz ancak gündelik hayatın telaşıyla dikkat etmediğimiz, farkedemediğimiz kağıt toplayan gençlerden biridir. Mahalledeki çöp toplama deposunu işleten Mehmet’in en büyük destekçisi ise onlara çocukluktan beri kanat geren Tahsin Baba’dır. Bir akşam iş dönüşü en yakın arkadaşı Gonzales’in çekçek çuvalından hayatlarının orta yerine 8 yaşındaki Ali isimli bir çocuk düşer. Mehmet bir yandan Ali’yi ailesine kavuşturmaya çalışırken, bir yandan da Ali ile ayrılmaz bir ikili olacaklardır.

  En Çok Okunanlar