More
  Ana SayfaGenelKabine Toplantısı Ne Zaman? Kısıtlamalar Sürecek Mi?

  Kabine Toplantısı Ne Zaman? Kısıtlamalar Sürecek Mi?

  Pandeminin ülkemizde yayılmaya başlamasından bu yana kabine toplantılarında alınan kararlar hemen hemen herkes tarafından merak edilemeye başlandı. Son kabine toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın illerin renklerinin her hafta değişeceğini açıklaması gözleri bu hafta yapılacak olan kabine toplantısına çevirdi. Peki, Kabine Toplantısı Ne Zaman? Kısıtlamalar Sürecek Mi?

  Kabine toplantılarında alınan kararlar Türkiye’de yaşayan herkesi ilginlendiriyor. Bu yüzden de kabine toplantıları pek çok insan tarafından araştırılıyor. Özellikle kabine toplantısı ne zaman? sorusu en fazla araştırılan sorulardan biri oldu. Kabine toplantılarının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, genellikle toplantının detaylarını halkla paylaşıyor. Geçen hafta yapılan kabine toplantısının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan, illerin her hafta risk durumuna göre renklerinin değişeceğini ve bu renklere göre illerde her iki haftada bir normalleşme düzenlemesi yapılacağını duyurmuştu. Bu açıklamanın ardından herkes kabine toplantılarını takip etmeye başladı. Kafe ve restoranlara yapılan kısıtlama uygulamaları, aşı çalışmaları ve risk haritaları kabine toplantısının ana gündem maddeleri… İşte  Kabine Toplantısı Ne Zaman? Kısıtlamalar Sürecek Mi? sorularının cevapları…

  Kabine Toplantısı Ne Zaman?

  Bu hafta kabine toplantısı 15 Mart 2021 tarihinde yapılması bekleniyor. Bir önceki kabine toplantısı 1 Mart tarihinde yapılmıştı. Değerlendirmelerin iki hafta da bir yapılacağı açıklanmıştı. Bu hafta yapılacak olan Kabine toplantısının bugün yapılması bekleniyor.

  İllerin risk durumlarının değerlendirmesinin yapılacağı toplantıda hastanelerin yoğun bakım kapasiteleri ve vaka sayıları da değerlendirilecek.

  En Çok Okunanlar