More
  Ana SayfaMAGAZİNJustin Bieber Geleneğini Devam Ettiriyor

  Justin Bieber Geleneğini Devam Ettiriyor

  Justin Bieber Korumacı Tavırları İle Kameralara Yansıdı İşte O Görüntüler

  30 Eylül 2018 yılında Hailey Rhode Baldwin ile evlenen Justin Bieber geçtiğimiz günlerde arabadan inerken eşinin görüntülerini çeken muhabirlerle tartışmıştı. Bieber, gazetecilere, “Hey, çocuklar! Siz onun etek altı görüntülerini mi çekiyorsunuz?” diye sormuştu. Bieber’ın bu sözleri karşısında şoke olan muhabirlerden biri, şarkıcıya “Aman Tanrım! Justin, lütfen…” sözleriyle karşılık vermişti.

  Kanadalı popçu, biraz sakinleştikten sonra, “Bu bir soruydu, tamam mı?” demişti. Paparazzilerden bir diğeri, “Yemin ederim ki, kimse böyle bir şey yapmıyor.” deyip, Bieber’a isterse videolara bakabileceğini söylemişti. Konuyu daha fazla uzatmayan Justin Bieber, eşi ile birlikte oradan uzaklaşmıştı.

  Sosyal medyada adlarından çok fazla söz ettiren Justin Bieber ve Hailey Bieber çifti dün gece Batı Batı Hollywood’da görüntülendi. Çift arkadaşlarıyla birlikte giriştikleri yeni bir işin açılışı için bir araya geldi. Çift baştan aşağı siyah giyinmeyi tercih etmişti. Çiftin kıyafetlerinin birbiriyle uyumlu olması dikkat çekti. Ünlü model, siyah, uzun, göğüs dekolteli, transparan elbisesi ile göz kamaştırıyordu.

  Yürümekte zorlanan model, eşi tarafından yardım aldı. Yanlış görüntülere neden olmaması için Justin Bieber, Hailey Bieber’in belinden tutarak yürümesine yardım etti. Transparan elbisesi ile  bir hayli dikkat çekici olan Hailey Bieber, eşiyle basına poz verdi.

                                                                                                     

  Justin Bieber Hailey Bieber Çiftinden Görüntüler

   

   

   

   

   

   

   

  En Çok Okunanlar