More
  Ana SayfaSPORJozef De Souza'dan Beşiktaş Fenerbahçe Derbisi Açıklaması!

  Jozef De Souza’dan Beşiktaş Fenerbahçe Derbisi Açıklaması!

  Jozef De Souza’dan Beşiktaş Fenerbahçe Derbisi Açıklaması! Beşiktaş’ın yıldız futbolcusu Jozef De Souza Fenerbahçe derbisi hakkında açıklamalar yaptı.”Türkiye’de derbilerin ne kadar önemli olduğunu, bütün ülkeyi ilgilendirdiğini biliyoruz. Biz formumuzu sürdürmek istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

  Jozef De Souza Başakşehir’i mağlup ettikleri maçtan bahsederek takım arkadaşlarını kutladı. Başakşehir’in kendileri için tehdit oluşturduğunu anlatan Souza, Fenerbahçe derbisi hakkında da açıklamalar yaptı.

  Medipol Başakşehir’i Ziraat Türkiye Kupası yarı final karşılaşmasında  3-2 mağlup eden Beşiktaş, finale yükselmeyi başardı. Maç sonrası basına konuşan Souza, Fenerbahçe derbisinin çalışmalarına hemen başlayacaklarını anlatarak “‘Bütün takımı tebrik ediyorum. Rakibimizi de tebrik ediyorum, 2-0’dan geri döndüler. Bizim için çok yıpratıcı bir maç oldu. Dinlenip derbi hazırlıklarına başlamamız lazım” dedi.

  Souza açıklamalarına şu sözleri ekledi: “Türkiye’de derbilerin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Aynı formumuzu ortaya koymak istiyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yapıp kazanmayı deneyeceğiz.”

  ”Benim görevim gol atmak değil. Gol attığım zaman ekstra bir durum oluyor. Ben takıma faydalı olmaya çalışıyorum. Maç kazanmak benim için yeterli. Taraftarlara elimizden gelenin en iyisini yapacağımızın sözünü verebilirim.”

  En Çok Okunanlar