More
  Ana SayfaGÜNDEMJack Reacher Oyuncuları Kimler? Jack Reacher Filmi Konusu Nedir?

  Jack Reacher Oyuncuları Kimler? Jack Reacher Filmi Konusu Nedir?

  Başrolünde Tom Cruise’un yer aldığı Jack Reacher bu akşam televizyonda yer alacak. Jack Reacher filmi izlemeden önce hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler film hakkında araştırma yapmaya başladı. Peki, Jack Reacher oyuncuları kimler? Jack Reacher filminin konusu nedir? Sizler için araştırdık.

  Bir aksiyon filmi olan Jack Reacher 2012 yılından Amerika Birleşik Devletleri’nden çekildi. Filmin başrollerinde  başrollerinde Tom Cruise ve Rosamund Pike yer alıyor. Filmde aksiyon dışında drama ve gerilim filmi unsurları da yer alıyor. Jack Reacher oyuncuları kimlerdir? Jack Reacher filminin konusu nedir? sorularının cevapları…

  Jack Reacher Oyuncuları Kimler?

  Jack Reacher oyuncu kadrosu ile dikkat çeken bir film. Filmin oyuncu kadrosunda Tom Cruise, Rosamund Pike, Robert Duvall, Richard Jenkins, David Oyelowo, Werner Herzog, Jai Courtney, Alexia Fast bulunuyor.

  Jack Reacher Filmi Konusu Nedir?

  Film, The New York Times’ın çok satanlar listesinde yer alan yazar Lee Child’ın romanından beyaz perdeye aktarıldı. Filmin en dikkat çeken ve yapıma adını veren karakteri  ise eski askeri polis Jack Reacher. Beş kişi  tek bir nişancı tarafından öldürülür. Polis bu beş kişiyi öldürdüğünden şüphelendiği bir kişiyi tutuklar. Eldeki tüm deliller şüpheliye işaret eder. Ancak şüpheli polislere ısrarlar Jack Reacher bulmaları gerektiğini söyler. Film, bundan sonra başlar ve olay büyük bir aksiyon ve maceraya dönüşür.

  En Çok Okunanlar