More
  Ana SayfaEKONOMİistegelsin 81 İle Teslimat Hizmeti Verecek! istegelsin Nedir?

  istegelsin 81 İle Teslimat Hizmeti Verecek! istegelsin Nedir?

  istegelsin 81 İle teslimat hizmeti verecek. Bu zamana kadar Türkiye’nin sedece bazı bölgelerinde faaliyet gösteren online market istegelsin kargo teslim özelliği ile tüm Türkiye’ye hizmet götürmeyi hedefliyor. istegelsin Nedir?

  istegelsin kargoya teslim özelliğini uygulamaya koyduğunu ilan etti. Türkiye’de sadece İstanbul, Kocaeli, Ankara, Bodrum, Eskişehir, İzmir ve Manisa gibi illerde faaliyet gösteren bir online market olan istegelsin bundan sonra tüm Türkiye’ye hizmet sunmaya hazırlanıyor.

  Kuruluş diğer illere de hizmet götürebilmek için kargoya teslim özelliğini kullanacak. istegelsin taze ve soğuk zincir ürünleri hariç, kargoyla taşınabilen binlerce ürünü kullanıcılarına ulaştıracak. Ürün sipariş vermek isteyen kullanıcılar siparişleri uygulamadan ve web sayfalarından verilebilecek. Çok sayıda tedarikçisi bulunan istegelsin’in anne-bebek malzemelerinden meyve-sebzeye kadar 7 bin çeşit ürün bulunuyor. istegelsin’in 2.5 milyon aktif kullanıcısı olduğunu biliniyor.

  Konu hakkında açıklama yapan istegelsin CEO’su Sedat Yıldırım ““Yeni uygulamaya koyduğumuz kargoyla teslim özelliği ile Türkiye’nin 81 iline ulaşabileceğiz. istegelsin olarak amacımız tüm Türkiye’ye hizmet verir hale gelmek. Şu anda İstanbul, Kocaeli, Ankara, Bodrum, Eskişehir, İzmir ve Manisa’nın bazı bölgelerinde faaliyet gösteriyoruz. Biz her şehre süpermarket olarak hizmet verene kadar, bu şehirler dışındaki illerdeki kullanıcılarımız da market fiyatına sipariş verebilsin diye kargoyla gönderilmeye uygun olan her ürünü kapılarına kadar teslim edeceğiz. istegelsin kalitesini Türkiye’nin her yerine taşımaktan dolayı mutluyuz” açıklamasını yaptı.

   

  En Çok Okunanlar