More
  Ana SayfaGÜNDEMİpek Hattat Ve Sevgilisi Sami Yüzer'e Şok Suçlama! İpek Hattat Kimdir?

  İpek Hattat Ve Sevgilisi Sami Yüzer’e Şok Suçlama! İpek Hattat Kimdir?

  İpek Hattat’ın ismi gündemden düşmüyor. Hattat Holding Yönetim Kurulu Üyesi İpek Hattat’ın ve  sevgilisi Sami Yüzer’in eve gelen bir kuryeye işkence yaptıkları ve evden dışarı çıkmasına izin vermedikleri iddia edildi. Peki, İpek Hattat kimdir?

  Cemiyet hayatının ünlü ismi İpek Hattat’ın bir süre önce tableti bozuldu. Hattat, bozulan tabletini servise gönderdi. Ancak,  servise gönderilen tablet yine bozuldu. Bunun üzerine şirket, Hattat’ın evine kuryesini gönderdi.

  Ortaya atılan iddialara göre; Renas D. adlı kurye, eve girdikten sonra kapı arkasından kilitlendi.Daha sonra kurye, İpek Hattat ve erkek arkadaşı Sami Yüzer tarafından alıkonuldu. İki sevgilinin Renas D.’ye işkence yaptıkları telefonunu kırdıkları iddia edildi. Söylenenler bununla da sınırlı kalmadı. İddiaların devamında kuryeye hakaret ederek onu zorla köpek dışkısının üzerine oturtmaya çalıştıkları ileri sürüldü.

  Polis Müdahale Etti

  Kuryenin geri dönmemesinden şüphelenen patronu polisi arayarak durumu anlattı.İhbarın ardından Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri harekete geçti. Polis gerekli izinleri aldıktan sonra eve girip kuryeyi kurtardı. Evde bulunan İpek Hattat, sevgilisi ve şoförü gözaltına alındı. 

  İpek Hattat Kimdir?

  Aslen Kayserili olan İpek Hattat, Hattat Holding’de yönetim kurulu üyesidir. Babası iş insanı Mehmet Hattat, annesi Şükran Hattat’tır. İpek Hattat’ın İbrahim ve İçlim isimlerin iki kardeşi vardır.

  En Çok Okunanlar