More
  Ana SayfaMAGAZİNİntizar Ve Sinem Gedik'in Görüntülerini Yayan Kişiye 7 Yıl Hapis Cezası Verildi

  İntizar Ve Sinem Gedik’in Görüntülerini Yayan Kişiye 7 Yıl Hapis Cezası Verildi

  İntizar Ve Sinem Gedik‘in görüntülerini yayan kişiye 7 yıl hapis cezası verildi. Şarkıcı İntizar ve Sinem Gedik’in mahrem görüntüleri, Sinem Gedik ve Mustafa Ceceli’nin boşanma süreci hem Türkiye gündemini hem de magazin basınını uzun süre meşgul etti. Görüntülerin yayınlanmasına ilişikin açılan davada sona gelindi. Sinem Gedik ve İntizar’ın görüntülerini yayan kişiye 7 yıl hapis cezası verildi.

  Mustafa Ceceli’nin eski eşi Sinem Gedik ve şarkıcı İntizar görüntülerin yayılmasının ardından yasal haklarını aramak için avukat Emek Emre aracılığıyla Beykoz Cumhuriyet Başsavcılığı’na başvurdular. Uygunsuz ve mahrem görüntülerinin yayıldığını söyleyerek Ceceli ile teknik servis müdürü Alper Güzel’den şikayetçi oldular. Hürriyet gazetesinden Özge Eğrikar’ın haberine göre; savcılık Mustafa Ceceli’ye delil yetersizliğinden takipsizlik kararı verirken Alper Güzel’e 7 yıl 3 ay 15 gün hapis cezası verildi.

  Yapılan soruşturmada Alper Güzel’in Sinem Gedik’in evine kamera ve internet dolaşımındaki aksaklık nedeniyle ev sahibinin daveti üzerine gittiği görüntülerin ise evin misafir odasında kayda alındığı öğrenildi. Yapılan incelemede görüntülerin Mustafa Ceceli’ye Rusya tabanlı bir internet sitesine ait e-posta adresinden Alper Güzel tarafından yolladığı ortaya çıktı.

  Alpet Güzel, ‘özel hayatın gizliliğini ihlal’ ve ‘kişilerin özel hayatına ilişkin görüntüleri ve sesleri hukuka aykırı olarak ifşa etmek’ suçlarından 7 yıl 3 ay 15 gün hapis cezasına çarptırıldı.

  En Çok Okunanlar