More
  Ana SayfaGenelHekimoğlu'nun Zeynep’i Damla Colbay Aşık Oldu! Damla Colbay Kimdir

  Hekimoğlu’nun Zeynep’i Damla Colbay Aşık Oldu! Damla Colbay Kimdir

  Hekimoğlu’nun Zeynep’i Damla Colbay, gönlünü doktora kaptırdı. Şu sıralar Hekimoğlu dizisinde oynayan ve başarılı oyunculuğu ile adından söz ettiren güzel oyuncu sosyal medyada da bir hayran kitlesine sahip. Uzun süredir özel hayatı merak edilen Damla Colbay Ortapedi Ve Travmatoloji Uzmanı Ali Osman Çiçek ile beraber. Bu haberin duyulmasının ardından Damla Colbay’ın hayatı merak konusu oldu. Damla Colbay kimdir

  Damla Colbay, geçtiğimiz  günlerde doktor sevgilisi ile fotoğraflarını paylaştı.Sosyal medyayı aktif olarak kullanan başarılı oyuncu, bu fotoğrafları sosyal medyaya koyunca hayranları beğeni yağmuruna tuttu. Bir süredir ekranların sevilen yapımı Hekimoğlu dizisinde yer alan Damla Colbay, dizide Zeynep karakteri ile tanınıyor. 

  Özlem Colbay’ın hayatı ve özel yaşamı da büyük bir merak konusu. Özlem Colbay’ın yaptığı paylaşımlar sayesinde Ortopedi ve Travmatoloji uzmanı Dr. Ali Osman Çiçek ile aşk yaşadığı ortaya çıktı.

   

  Damla Colbay Kimdir? 

  Damla Colbay 14 Ocak 1993’de İzmir’de dünyaya geldi. Üniversite yıllarında stajı için İstanbul’a geldi ve burada oyunculuğa başladı. İlk kez Kara Para Aşk dizisinde hayat verdiği Demet karakteriyle adını duyurdu.

   2015 yılında Hayat Mucizelere Gebe dizinin kadrosuna girdi ve bu yapımda başrol olarak oynadı. Yapımda “İnci” karakterini oynadı. 

  Televizyonların unutulmaz dizilerinden olan Çukur’da Eylem karakterine hayat verdi. Daha sonra 2019 yılında Zengin ve Yoksul isimli dizide kısa bir süre yer aldı. Şu sıralarda ise Hekimoğlu dizisinde Zeynep Can karakterini canlandırmaktadır. Oyuncu, Dokuz Eylül Üniversitesinde öğrencidir.

   

  En Çok Okunanlar