More
  Ana SayfaMAGAZİNHazar Ergüçlü Kimdir? Hazar Ergüçlü Kaç Yaşında? Hazar Ergüçlü Onur Ünlü Aşkı

  Hazar Ergüçlü Kimdir? Hazar Ergüçlü Kaç Yaşında? Hazar Ergüçlü Onur Ünlü Aşkı

  Şu sıralar Alev Alev dizisinde yer alan Hazar Ergüçlü hem oyuncuğu hem de yönetmen Onur Ünlü ile olan ilişkisi nedeniyle sık sık gündeme geliyor. Zaman zaman yaptığı paylaşımlarla beğeni toplayan Hazar Ergüçlü, geçtiğimiz gün sevgilisi Onur Ünlü’nün fotoğraflarını beğenmesine üzerine espirili bir paylaşım yapınca pek çok kişi Hazar Ergüçlü Kimdir? Hazar Ergüçlü Kaç Yaşında? Hazar Ergüçlü Onur Ünlü Aşkı gibi soruların yanıtlarını araştırmaya başladılar.

  Hazar Ergüçlü Onur Ünlü gündemden düşmüyor. Geçtiğimiz gün Onur Ünlü’nün sosyal medya hesabından Hazar Ergüçlü’nün fotoğraflarını beğenmesi üzerine Ergüçlü, “Bana yürüyor galiba” diyerek esprili bir dille paylaşım yaptı. Hazar Ergüçlü’nün paylaşımından sonra Hazar Ergüçlü Kimdir? Hazar Ergüçlü Kaç Yaşında? Hazar Ergüçlü Onur Ünlü Aşkı soruları aratmaya devam ediyor.

  Hazar Ergüçlü Kimdir?

  Başarlı oyuncu Hazar Ergüçlü, 1 Ocak 1992 yılında Kıbrıs’ta dünyaya gözlerini açtı. Lefkoşa Türk Belediyesi’nde oyunculuk faaliyetleri sürdüren Ergüçlü, ilk oyunculuk kariyerine “Gölgeler Ve Suretler” isimli filmde başladı.

  Derviş Zaim’in yönettiği Gölgeler ve Suretler adlı sinema filmiyle profesyonel oyunculuk deneyimini yaşayan Ergüçlü, 7 Eylül 2011 tarihinde Kuzey Güney isimli dizide yer aldı. Canlandırdığı Simay Canay beğeni toplayan oyuncu, televziyonda görünmeye başladı. Daha sonra Medcezir isimli dizide yer aldı. Analar ve Anneler dizisinde Kader adlı karakteri canlandıran Ergüçlü, daha sonra üksek Sosyete adlı dizide Cansu karakterini canlandırmıştır.

  Hazar Ergüçlü’nün Yer Aldığı Dizi Ve Filmler

  Benim Dünyam

  Açlığa Doymak

  Gölgeler ve Suretler

  Yüksek Sosyete

  Analar ve Anneler

  Medcezir

  Kuzey Güney

  Ahlat Ağacı

  Alev Alev

   

  En Çok Okunanlar