More
  Ana SayfaGenelHakan Taşıyan Sağlık Durumu Nasıl? Hakan Taşıyan Kimdir?

  Hakan Taşıyan Sağlık Durumu Nasıl? Hakan Taşıyan Kimdir?

  Hakan Taşıyan bir süredir sağlık sorunları ile mücadele ediyordu. Ünlü şarkıcının sağlık durumu hakkında ortaya çıkan haberlere göre, Hakan Taşıyan’ın sağlık durumu ciddiyetini korumaya devam ediyor. Alınan bilgilere göre; yaklaşık dört aydır hastanede tedavi altında olan Taşıyan’a acil olarak karaciğer ve böbrek nakli yapılması gerekiyor. Daha sonra olaya ilişkin olarak ünlü şarkıcının resmi instagram hesabından bir açıklama yapıldı.

  Açıklamada, Hakan Taşıyan’ın sevenlerinden dua ve yardım beklediği ifade edildi. Açıklamada şu sözlere yer verildi:  Hakan Taşıyan sevenlerine önemli duyuru. Yaklaşık 4 aydır devam eden tedavi sürecimizde, doktorlarımızın yapmış olduğu tetkikler neticesinde, acil olarak karaciğer ve böbrek nakli olması gerektiği tespit edilmiştir. 

  Öncelikle birinci derece yakınlarından(aile birelerinden) alınan kan örnekleri neticesinde böbrek için kız kardeşinin uyumlu olduğu belirtilmiş ancak karaciğer için herhangi bir donör bulunamamıştır. Durumu kritikliğini korumaktadır ve doktorlarımızın verdiği bilgi neticesinde karaciğerin acil olarak bulunması gerektiği bildirilmiştir. 

  Tedavi sürecinde doktorlarımızın vücudu dengede tutabilmek için belirli aralıklarla vücuttan su çekme işlemi ve diyaliz işlemi uygulanmaktadır. Hakan TAŞIYAN sevenlerinden dualarını eksik etmemesini ve Allah’ın izniyle sağlıklı günlere kavuşması ve sevenlerine tekrar “doktor” olmasını tüm kalbi duygularımızla diliyoruz. Yanımızda olan tüm kardeşlerimize sevgilerimizle” 

  Hakan Taşıyan Kimdir?

  Taşıyan,1 Nisan 1973 tarihinde Ankara ‘da doğdu. Çocukluk yaşlarından itibaren müziğe ilgi gösteren sanatçı, saz çalmaya başladı. Askere gittiği yıllarda sesi komutanları tarafından çok beğenilince onlarında desteğini alarak “Hesabım Bitmedi” isimli kasedini çıkardı. İlk kasedinden sonra müzik piyasasında varlığını göstermeye devam eden Taşıyan, 1998 yılında kasedi ile aynı adı taşıyan bir dizide yer aldı. Bir süredir müzik ve oyunculuktan uzak kalan Taşıyan, sağlık sorunları nedeniyle Ekim 2020’den beri hastaneden tedavi görüyor. 

  En Çok Okunanlar