More
  Ana SayfaGÜNDEMHakan Taşıyan Sağlık Durumu Hakkında Açıklama Yapıldı! Yakın Arkadaşı Duyurdu!

  Hakan Taşıyan Sağlık Durumu Hakkında Açıklama Yapıldı! Yakın Arkadaşı Duyurdu!

  Hakan Taşıyan sağlık durumu hakkında açıklama yapıldı. Sevindiren haberi yakın arkadaşı duyurdu. Bir süredir sağlık sorunlar ile mücadele eden ve tedavisine hastanede devam edilen Hakan Taşıyan’dan haber var. Peki, Hakan Taşıyan’ın sağlık durumu nasıl?

  Bir süredir sağlık sorunları nedeniyle hastanede tedavi gören ve donör bekleyen ünlü sanatçı Hakan Taşıyan hakkında sevindirici haber geldi. Taşıyan’ın yakın arkadaşı Hakan Yılmaz, karaciğer donörü bulunduğunu söyleyerek ünlü sanatçının dün akşam saatlerinde ameliyata alındığını anlattı.

  HaberTürk’ten Aytekin Teker’in haberine göre; Hakan Taşıyan bir yıl önce rahatsızlanarak özel bir hastaneye kaldırıldı. Kaldırıldığı hastanede tedavi gören ünlü sanatçı daha sonra taburcu edildi. Ancak, bundan beş ay önce yeniden hastalanan Taşıyan, Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gönderildi. Burada yapılan araştırmanın ardından Ankara Şehir Hastanesi’ne gitti. 

  Yapılan muayenenin ardından Taşıyan’a acil olarak böbrek ve karaciğer nakli yapılması gerektiği belirlendi. Aile üyelerinden alınan örnekler neticesinde Taşıyan’ın kız kardeşinden nakil yapılabileceği duyuruldu.

  Daha sonra Taşıyan’ın sağlık durumu hakkında yakın arkadaşı Hakan Yılmaz da bir açıklama yaptı. Yılmaz karaciğer nakli için donör bulunduğunu açıklayarak ünlü sanatçının akşam saatlerinde ameliyata alındığını ifade etti.

   

  En Çok Okunanlar