More
  Ana SayfaGenelGüner Ümit Kimdir? Güner Ümit Kaç Yaşında? Güner Ümit Yaşıyor Mu?

  Güner Ümit Kimdir? Güner Ümit Kaç Yaşında? Güner Ümit Yaşıyor Mu?

  Zerrin Özer’in Armağan Çağlayan’ın programına konuk olarak kendisine tecavüz eden kişinin Ümit Güner olduğunu açıklamasının ardından herkes internetten Ümit Güner kimdir? diye araştırmaya başladı. Ancak, isim benzerliği nedeniyle bazı kişiler Zerrin Özer’in bahsettiği kişinin bir zamanların ünlü televizyoncusu Ümit Güner olduğunu sandı. Bu yanlış anlaşılma nedeniyle pek çok insan Güner Ümit Kimdir? Güner Ümit Kaç Yaşında? Güner Ümit Yaşıyor Mu? gibi soruların cevaplarını aramaya başladılar.

  Zerrin Özer’in Armağan Çağlayan’ın sunduğu programına konuk olarak kendisine yıllar önce tecavüz eden kişinin Ümit Güner olduğunu açıklaması gündeme bomba gibi düştü. Ancak isim benzerliği nedeniyle bahsi geçen kişinin Güner Ümit sanılması kafa karışıklığına neden oldu. Sizler için Güner Ümit Kimdir? Güner Ümit Kaç Yaşında? Güner Ümit Yaşıyor Mu? sorularının. cevaplarını araştırdık.

  Güner Ümit Kimdir?

  Güner Ümit, 1945 yılında Eskişehir’de dünyaya geldi. Başaralı televizyoncu 1990’lı yıllarda sunduğu Turnike programı ile Türk televizyon tarihine damga vurdu. Sunduğu yarışma programı TRT, Star TV, Kanal 6, Kanal D ve Atv kanallarında yayınlandı. Güner Ümit, dublaj sanatçılığı da yapmıştır.

  1 YORUM

  En Çok Okunanlar