More
  Ana SayfaMAGAZİNGüner Ümit İsyan Etti! Tecavüzcü Ben Miyim? Güner Ümit Kimdir?

  Güner Ümit İsyan Etti! Tecavüzcü Ben Miyim? Güner Ümit Kimdir?

  Güner Ümit İsyan Etti! Tecavüzcü Ben Miyim? Güner Ümit Kimdir? Geçtiğimiz günlerde Zerrin Özer Armağan Çağlayan’ın programında yıllar önce kendisine cinsel saldırıda bulunan kişinin adını açıkladı. Zerrin Özer, bu kişinin Ümit Güner olduğunu söylemişti. Ancak, bu açıklamanın ardından isim benzerliği nedeniyle Zerrin Özer’e tecavüz eden kişinin Güner Ümit olduğu sanıldı.

  Zerrin Özer’in kendisine yıllar önce tecavüz eden kişinin Ümit Güner olduğunu ifade etmişti. Bu sözlerinin ardından pek çok kişi bahsi geçen kişiyi bir zamanların en popüler programı olan Turnike’nin sunucusu Güner Ümit ile karıştırdı. Tecavüzcü ile karıştırılan Güner Ümit en sonunda isyan etti.

  Bir Youtube kanalında açıklama yapan Güner Ümit Zerrin Özer’e seslenerek “Ya niye sessizsin güzel kardeşim! Tecavüzcün ben miyim?” sözlerini söyledi. Bir isim karışıklığı olduğunu söyleyen Zerrin Özer ise “Bu çirkin konunun SN. Güner Ümit Bey ile hiçbir alakası yoktur.” ifadelerini kullandı.

  Zerrin Özer yazılı açıklamasında şu sözlere yer verdi: “Sevgili dostum Armağan Çağlayan’ın katıldığım programında konusu geçen şahsın, sunucu ve tiyatro sanatçımız SN. Güner Ümit’in bu çirkin konuyla hiçbir alakası ve bağlantısı yoktur. Güner Ümit Beyin kendisine, ailesine, sevenlerine ve medya mensubu bütün dostlara açıklama yapmayı bir bor bilirim. Zira kendilerinin ve ailesinin çok üzüldüğü duyumunu aldım. Ve şu anda ben de çok üzgünüm. Basında ve medyada yinelenen bu konunun gerçeğini yazmak zorundayım. Tekrarlıyorum. Bu çirkin konunun SN. Güner Ümit Bey ile hiçbir alakası yoktur.”

  Güner Ümit Kimdir? yazımızı okuyarak sunucunun hayatı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

  En Çok Okunanlar