More
  Ana SayfaMAGAZİNEcem Erkek Güldür Güldür'e Veda Etti

  Ecem Erkek Güldür Güldür’e Veda Etti

  Show Tv’de Yayınlanan Güldür Güldür Programında Naime Karakteriyle Tanınan Ecem Erkek Programa Veda Etti

  Ali Sunal’ın sunduğu Güldür Güldür programında Naime karakterine hayat veren Ecem Erkek ve Murat Akkoyunlu yeni sezonda programda olamayacaklarını bildirdi. Sosyal medya hesabından veda edeceğini bildiren Ecem Erkek; ”oyunculuk bir yolculuk gibidir. En keyifli  durak  ise durduğumuz duraklardır.  Güldür Güldür de benim için keyifli ve eğlenceli bir duraktı.  Gelecek sezon Güldür Güldür’de olmayacağım. Bir sonraki durakta görüşelim” sözleriyle programa veda ettiğini  bildirdi.

  Programa Veda Eden Murat Akkoyunlu İse Şu Sözleri Söyledi:

  Güldür Güldür programının seyircilerine ve takım arkadaşlarına teşekkür ettiğini, bol reytingler dilediğini söyledi.

  Ecem Erkek Kimdir?

  1989 Ankara doğumlu Ecem Erkek aslen Sivaslı’dır. Televizyon dünyasına Hayat Sırları dizisiyle giren Ecem Erkek Güldür Güldür’de Naime karakteriyle seyircinin gönlünü fethetmiştir.

  Murat Akkoyunlu

  Murat Akkoyunlu 2003 yılında Zeki Alasya’nın yönetmenliğini üstlendiği  Rus Gelin filimi ile sinema ve televizyon sektörüne adımını atmıştır. Aşk Tutulması, Çakallarla Dans, Sağ Salim, Öğrenci İşleri gibi bir çok sinema filminde rol almıştır. Show Tv’de yayınlanan Güldür Güldür  programında bir süre rol aldıktan sonra yeni sezonda olmayacağını sosyal medya üzerinden bildirdi.

  En Çok Okunanlar