More
  Ana SayfaGÜNDEMGönül Dağı Dizisi Neden Yok? Gönül Dağı Yok Mu?

  Gönül Dağı Dizisi Neden Yok? Gönül Dağı Yok Mu?

  Son günlerin en sevilen televizyon yapımlarından biri olan Gönül Dağı dizisi bugün yok mu? Trt 1 ekranlarında yayınlanan dizi ekrana gelmeye başladığı günden beri büyük bir hayran kitlesine sahip oldu. Yozgat’ta bir kasaba geçen olayları anlatan dizi izleyiciler tarafından çok beğenildi. Ancak, Trt 1’in bugünki yayın akışında dizinin yer almaması Gönül Dağı dizisi hayranlarının merak etmensine neden oldu. İzleyiciler Gönül Dağı Dizisi Neden Yok? Gönül Dağı Yok Mu? gibi soruların yanıtlarını aratmaya başladılar.

  Ekranların reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı her hafta Cumartesi akşamları yayınlanıyor. Dizinin yeni bölümlerini merak ve heyecanla bekleyen izleyiciler bugün Trt 1 yayın akışında dizinin olmadığını görünce Gönül Dağı Dizisi Neden Yok? Gönül Dağı Yok Mu? sorularını aratmaya başladılar.

  Gönül Dağı Dizisi Neden Yok? Gönül Dağı Yok Mu?

  Gönül Dağı dizisinin bu akşam yani 27 Mart tarihinde yayınlanması gerekiyordu. Ancak Trt 1’de dizini yayınlanması gereken saatlerde Norveç-Türkiye verilecek. Dizini bu akşam yayınlanmayan bölümü ise gelecek hafta yani 3 Nisan 2021 tarihinde yayınanacak.

  En Çok Okunanlar