More
  Ana SayfaGündemGelsin Hayat Bildiği Gibi Son Bölüm Özeti

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi Son Bölüm Özeti

  Gelsin hayat bildiği gibi dizisi Show TV kanalında izleyicileriyle buluşuyor. Perşembe saat 20.00’da yayınlanan bu dizi izleyicilerini adeta ekrana kitliyor. Altan Dönmez’in yönetmenliğini üstlendiği, başrollerde Ertan Saban, Özge Özberk, Devrim Özkan, Nilsu Berfin Aktaş olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi, dram ve gençlik türünde Türk yapımı bir dizidir.

  Meşhur Dizinin Konusu Nedir?

  Mafya dünyasının en korkulan isimlerinden biri olan Yedi Emin, düşmanlarının kendisine düzenlediği bir saldırıda yanlışlıkla bir çocuğun hayatını kaybetmesi üzerine beklenmedik bir kararla emniyete teslim olur ve mafyanın çökertilmesine yardımcı olmak istediğini söyler.

  Emniyet bu teklifi kabul eder. Yedi Emin’in öldüğü duyurulur ve yeni kimlik verilir. Artık adı Sadi Payaslı’dır. Kimliği gibi mesleği de değişir ve Karabayır Lisesinde Coğrafya öğretmeni olmuştur. Hayatı tamamen değişen Payaslı’nın artık yanında Songül komiser vardır.

  Karabayır Lisesi’nin tek misafiri ise Sadi Payaslı değildir. Islahevinden Adalet Bakanlığı’nın pilot okul uygulamasıyla çıkan Can, Melek, Zülfikar, Mert ve Aylin de bu lisede eğitim görecektir. Hepsinin içeri girme sebebi de hikayeleri de farklıdır…

  Oyuncu Kadrosuna Göz Atalım :

  Sadi : Ertan Saban

  Derya : Özge Özberk

  Songül : Devrim Özkan

  Gizem : Nilsu Berfin Aktaş

  Mert : Özgü Delikanlı

  Araz : Mustafa Açılan

  Yeliz : Ayşe Kırca

  Zülfikar : Onur Özer

  Aylin : Sanem Babi

  Melek : Rojin Erden

  Can : Ali Berge

  Sevda : Melisa Bostancıoğlu

  Bora : Furkan Murat Uğur

  Yaver : Sercan Gülbahar

  Sanem : Yeşim Çelebi

  Ozan : Deniz Sarıkaş

  Vural : Murat Göçmez

  Gelsin Hayat Bildiği Gibi Son Bölüm Özeti :

  Kıvanç’ın kendisini tanıdığını öğrenen Sadi geri adım atmaz ve Derya’dan uzak durmasını yineler. Sadi, Kıvanç’ın söyledikleri hakkında doğruluğunu araştırması için Yaver’e talimat verir. Fakat küçük bir yanlış anlaşılma Kıvanç’ın hayatını tehlikeye atar. Sadi, Yaver’i durdurabilecek midir?

  Tamirhanedeyse Araz’ın dönüşü kutlanır. Aylin’in Araz’la konuşmak için tamirhaneye gelmesi Sevda’nın sert tepki vermesine neden olurken, Aylin’e ziyarete gelen Gizem ve Mert karşılaştıkları manzarayla şaşkına döner. Aslı’nın yüzme dersinde ona eşlik eden Gizem hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Gizem’in merhameti Rıza’ya tek emanetini geri verirken torununu ziyaret etmek isteyen dedesi köşke gelir.

  Aylin’in Cengiz’in okula yaptığı baskınla ilgili duruşmasında tüm arkadaşları yanındayken büyük bir travma yaşayan Oğuz kızının yanına gidemez. Esra ve Oğuz yaşadıklarının etkisindeyken kapıya gelen davetsiz misafir, bitti sanılan her şeyin yeniden başlayacağının göstergesi olur. Aylin meraklı gözlerle beklerken Oğuz her şeyi bir kenara bırakıp kızının yanında olacak mıdır?

  Songül babasının kasetteki konuşmasını tam olarak anlayamaz. Kaseti Emniyet’teki kriminal laboratuvara götürür ve seslerin temizlenip babasının sesine ulaşılmasını ister. Kriminalden mutlulukla ayrılan Songül’e akşama doğru gelen haber tüm umutlarının tükenmesine neden olur.

  Servet, Songül’ün bir adım daha önüne geçtiğini düşünürken Sadi’nin küçük bir hamlesini hesaba katmamıştır. İkili ses kaydına ulaşabilecekler midir?

   

  CEVAP VER

  Lütfen yorumunuzu giriniz!
  Lütfen isminizi buraya giriniz

  Çok Okunanlar

  Gözden Kaçmasın