More
  Ana SayfaGÜNDEMGal Gadot Hamile Olduğunu Açıkladı

  Gal Gadot Hamile Olduğunu Açıkladı

  Ünlü yıldız Gal Gadot hamile olduğunu sosyal medya hesabından duyurdu. İki çocuk annesi olan Wonder Wamon’un yıldızı sevicini hayranları ile paylaştı.

  2008 yılında Yaron Varsano ile nikah masasına oturan Gal Gadot, üçüncü çocuğuna hamile olduğunu açıkladı. Üçüncü kez annelik heyecanı yaşamaya hazırlanan ünlü yıldızın 9 yaşında Alma ve 3 yaşında Maya adında iki kızı var. 

  35 yaşındaki Gal Gadot, Instagram hesabından eşi ve kızlarıyla birlikte çekildikleri bir fotoğrafı paylaşarak altına “İşte yine başlıyoruz” notunu düştü. Gadot’a hayranlarından tebrik mesajları yağdı.

  Wonder Woman isimli karakterler ünlünen İsrailli oyuncu daha önce rolü hakkında bir açıklama yapmıştı. Vogue Dergisi’ne yapılan açıklamada Gadot, konuyla ilgili şu ifadeleri kullanmıştı. 

  Bu film onlarda bir etki bıraktı ve bu nedenle fazlasıyla ilgililer. Ben de bu sebepten onları dinlemeye çalışıyorum. Projemiz genellikle insanlarda değişimin başlangıcını tetikler. Asla yapmayacakları şeyleri yaparlar ve daha cesur davranırlar.

   

  En Çok Okunanlar