More
  Ana SayfaDÜNYAFriends Netflix'te ne zaman yayınlanacak? Friends ne zaman başlayacak? Friends Dizisinin Konusu...

  Friends Netflix’te ne zaman yayınlanacak? Friends ne zaman başlayacak? Friends Dizisinin Konusu Ne?

  Geçtiğimiz günden beri sosyal medyada en fazla konuşulan yapımlardan biri Friends oldu. Televizyon tarihinin en çok izlenen ve en uzun soluklu dizilerinden biri olan Friends Netflix’te ne zaman yayınlanacak? Friends ne zaman başlayacak?

  Neftlix’in yakında Friends dizisini yayınlayacağının duyurulması üzerine dizinin hayranları heyecanlandı. İlk bölümü 22 Eylül 1994 yılından yayınlanmaya başlayan dizinin son bölümü 6 Mayıs 2004 yılında verildi. Uzun soluklu dizinin Türkiye ve dünyada çok sayıda hayranı bulunuyor. Dizinin bitmesinin üzerinden uzun yıllar geçmesine rağmen, halen dünyada en çok dizlenen dizilerden biri olan Friends Netflix’te ne zaman yayınlanacak? Friends ne zaman başlayacak? gibi soruların cevaplarını araştırdık.

  Friends Netflix’te ne zaman yayınlanacak?

  Friends dizisinin başrollerinde Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer yer alıyordu. Yapılan açıklamaya göre;  1 Nisan’dan itibaren Netflix Türkiye’de yer alacak. Netflix resmi Twitter hesabından “Friends’ 1 Nisan’da geliyor diye “Şaka mı bu?” diyenleriniz var görüyorum, bunun şakası mı olur” sözleriyle Friends’i yayınlayacağını ilan etti.

  Friends Dizisinin Konusu Ne?

  Dizide New York’ta yaşayan 3 kız ve 3 erkek arkadaşın başından geçen olaylar anlatılıyor. Dizinin sahnelerinin büyük bir çoğunluğu Central Park Cafe’de  geçiyor. Rachel Green adlı karakter, kendi düğününden kaçıp, New York’a  çocukluk arkadaşı olan Monica Geller’ın yanına geliyor. Monica onu daha sonra kendi arkadaş grubu ile tanıştırıyor. Rachel, Central Park Cafe’de işe başlıyor. Dizinin hikayesi de bundan sonra başlıyor.

  En Çok Okunanlar