More
  Ana Sayfa3. SAYFAFırat Delikanlı Kimdir? Fırat Delikanlı Olayı Nedir?

  Fırat Delikanlı Kimdir? Fırat Delikanlı Olayı Nedir?

  Hemen hemen her gün sosyal medyada özellikle Twitter’da bazı kişiler gündem oluyor. Bu kişiler ünlü biri olabileceği gibi herhangi bir suça karışmış kişilerde olabiliyor. Bugünse Twitter’da Fırat Delikanlı adlı bir vatandaş gündem oldu. Olayın ne olduğunu merak edenler Fırat Delikanlı Kimdir? Fırat Delikanlı Olayı Nedir? gibi soruların cevaplarını aramaya başladılar.

  Bu sabah saatlerinde itibaren Twitter’da en çok konuşulan olaylardan biri Fırat Delikanlı isimli kişinin bir kişiyi dövdüğü görüntülerin ortaya çıkması oldu. Görüntülerin yayılmasının ardından #FıratDelikanlıTutuklansın tagı açıldı. Bu başlık altında buluşan sosyal medya kullanıcıları bir kişiyi öldüresiye döven ve bunu sosyal medyada paylaşan adının Fırat Delikanlı olduğu bilinen kişinin tutuklanmasını istediler.

  Fırat Delikanlı isimli şahıs kendi Instagram hesabı üzerinden eşcinsel ve işitme engelli olduğu bilinen bir vatandaşı dövdüğü görüntüleri paylaştı. Yapılan bu paylaşım ise büyük tepki toplayarak infiale neden oldu. Delikanlı’nın daha önce başka kişilere şiddet uygularken çekilen görüntüleri de sosyal medya hesabında fark edildi. Olayın ardından konunun açığa kavuşması için kısa bir süre içinde #FıratDelikanlıTutuklansın tagı açıldı.

  En Çok Okunanlar