More
  Ana SayfaGÜNDEMFeyza Aktan Özcan Deniz Arasında Sular Durulmuyor! Özcan Deniz'e Şok!

  Feyza Aktan Özcan Deniz Arasında Sular Durulmuyor! Özcan Deniz’e Şok!

  Feyza Aktan Özcan Deniz arasında yaşanan gerginliklerin sonu gelmedi. Feyza Aktan Özcan Deniz’e kendisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle dava açmıştı. Konu hakkında yürütülen soruşturma tamamlandı.

  Bir çocukları bulunan Feyza Aktan Özcan Deniz arasında sular durulmuyor. Feyza Aktan, Özcan Deniz’in kendisini şiddet uyguladığını söylemiş ve yasal yollara başvuru yaparak dava açmıştı. Yürütülen soruşturma sonunda İstanbul Cumhuriyet Savcılığı, Özcan Deniz’e “Yaralama” suçundan 6 aydan 1 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle dava açtı.

  Feyza Aktan’ın şikayet dilekçesinde uğradığı şiddetin ayrıntılarını verdi. Aktan’ın şikayet dilekçesinde yer alan ifadelerde Aktan,  eski eşi Özcan Deniz’in 3 yıl önce Sarıyer’deki evlerinde kendisine tokat attığını ileri sürerek yara bere izinin kalmadığını, o zaman pişman olduğunu söyleyen Deniz’den şikayetçi olmadığını anlattığı ifade edildi.

  Aktan, Özcan Deniz’in 2018 yılında Göcek’te de kendisini dövdüğünü belirtirken o zaman da şikayetçi olmadığını anlattı. Aktan, üçüncü dövme olayının ise Almanya’da meydana geldiğini ifade etti. Aktan şiddete maruz kaldığını ileri sürerek Özcan Deniz’den şikayetçi oldu.

  Özcan Deniz İddiaları Yalanladı

  Özcan Deniz ise eski eşinin kendi hakkında ortaya attığı iddiaları yalanladı.

  Müşteki Feyza Aktan’ın 15 Haziran 2019 tarihinden hastaneden alınmış geçici adli rapor fotokopisini sunduğu bilgisine ulaşıldı. Bahsi geçen raporda bu rapor  üzerinden Adli Tıp Şube Müdürlüğü’nden kesin rapor alındığı kaydedilerek 18 Şubat 2021 tarihinde alınan rapora göre müştekinin basit tıbbi müdahaleyle giderilebilecek ölçüde hafif nitelikte yaralandığı ifade edildi.

  İddianamede, geçici raporun Özcan Deniz’in Sarıyer’de meydana gelen dövme olayıyla alakalı olduğu açıklanarak her ne kadar geçici tarihin 2019 tarihli olduğu, müştekinin bu tarihte şüpheli tarafından yaralandığına ilişkin beyanda bulunmadığı anlaşılmışsa da bu konudaki delillerin takdirinin mahkemeye ait olduğu söylendi.

  Hazırlanan iddianamede, şüpheli Özcan Deniz’in “Yaralama” suçundan 6 aydan 1 yıl 6 aya kadar hapis istemiyle cezalandırılması talep edildi. Savcılığın bu  talebi üzerine Özcan Deniz’in önümüzdeki günlerde İstanbul Asliye Ceza Mahkemesinde hakim karşısına çıkması bekleniyor. Bunun yanı sıra Özcan Deniz hakkındaki “Tehdit” ve “Hakaret” iddialarıyla ilgiliyse takipsizlik kararı verildi.

  En Çok Okunanlar