More
  Ana SayfaGenelFeyyaz Şerifoğlu Kimdir? Feyyaz Şerifoğlu Kaç Yaşında?

  Feyyaz Şerifoğlu Kimdir? Feyyaz Şerifoğlu Kaç Yaşında?

  Yeni başlayacak olan Camdaki Kız dizisinde Burcu Biricik ile rol arkadaşı olması beklenen Feyyaz Şerifoğlu, son günlerin en çok aranan kişilerinde biri oldu. Sizler için Feyyaz Şerifoğlu Kimdir? Feyyaz Şerifoğlu kaç yaşında? Feyyaz Şerifoğlu nereli sorularının cevaplarını araştırdık.

  Kırmızı Oda’da Can karakteri ile beğeni toplayan Feyyaz Şerifoğlu, aynı dizide yer aldığı Burcu Biricik ile yeniden kamera karşısına geçecek. Ünlü psikiyatri Gülseren Buğdayıcıoğlu tarafından yazılan Camdaki Kız romanından uyarlanarak ekranlara gelecek olan dizide Feyyaz Şerifoğlu’nun kilit karakterlerden birini canlandırması bekleniyor.

  Camdaki Kız dizisi 1 Nisan 2021 yılında ekranlara gelmesi bekleniyor. Feyyaz Şerifoğlu’nun bu dizide hangi rolü üstleneceği belli değil. Ancak, dizide yer alacak olan Sedat ve Hayri karakterlerinden Hayri’yi canlandıracağı söyleniyor.

  Feyyaz Şerifoğlu Kimdir?

  Feyyaz Şerifoğlu 1991 yılında Rize’de doğdu. Daha sonra üniversite eğitimi için Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi Tekstil Mühendisliği bölümüne gitti.

  2013 yılında O Ses Türkiye adlı şarkı yarışmasına katıldı. Daha sonra 2014 yılında Behzat Gerçeker’in yönetimindeki Enbe Orkestrası’nda yer aldı. Uzun yıllar Ajda Pekkan’ın vokalistliğini yapan Şerifoğlu, 2020 yılında ‘Kırmızı Oda’ dizisinde yer aldı.

  Feyyaz Şerifoğlu, 1.75 metre boyundadır  ve 73 kilodur. Ayrıca, balık burcudur.

  Feyyaz Şerifoğlu, ilk single şarkısı olan ‘Gidene’  isimli parçasını 2020 yılında çıkarmıştır.

  En Çok Okunanlar