More
  Ana SayfaMAGAZİNFazıl Say'ın Eşi Ece Dağıstanlı Hakkında Yapılan Yorumlara Cevap Verdi!

  Fazıl Say’ın Eşi Ece Dağıstanlı Hakkında Yapılan Yorumlara Cevap Verdi!

  Fazıl Say’ın eşi Ece Dağıstanlı geçtiğiniz günlerde Fazıl Say ile evlendikten sonra evleri birleştirmediklerini açıklamış. Bu açıklama büyük yankı bulmuştu. Dağıstanlı yapılan eleştirilere cevap verdi. Dağıstanlı “O tiplerin bizi anlamalarını beklemiyoruz” dedi.

  Ece Dağıstanlı yaptığı bir açıklamada “Biz sevgililiğe devam ediyoruz. Evlerimizi bile birleştirmedik. Ben Fazıl’a veya o bana, hâlâ sırt çantamızla gelip gidiyoruz” demişti. Bunun üzerine eşi Fazıl Say ise “Asla sıkılmayız. Ayrı evlerde yeni aşıklar gibi yaşıyoruz. Herkesin kendi işi, çalışması, hayatının bireyselliği var” sözlerini söylemişti. Çiftin bu sözleri sosyal medyada çok konuşuldu.  Açıklamasının ardından çok sayıda eleştiri ve yorum alan Ece Dağıstanlı  “Bu tipler kadının kendi ayakları üzerinde duruyor olmasını, kadının kendi yaşam stilini biçimlendirmesine zaten karşılar çünkü kendilerine yakıştıramıyorlar. Ama bilsinler ki bu hayat bize çok yakışıyor” açıklamasını yaptı.

  Dağıstanlı Instagram hesabından yaptığı açıklamanın tamamı:

  Ayrı evlerde evlilik evlilik sayılır mıymış. Madem ayrı ev niye berabermişiz? Evlilik kurumu özgürlüğü kaldırmazmış! Kadın diyor ki eve kamera yerleştiririm temizlikçi hanımı yollarım kontrole vs.

  Astrolog bilmem ne hanım ‘Fazıl oğlak burcudur o istemiştir’ diyor. Bana da yengeç burcu uygun bulunuyor

  …dedikodu programı yapan 3 evlilik sayısız ilişki yaşamış ama hala “Kadın bunu kabul etmek zorunda kalmıştır” diyen tiplerden bu kurduğumuz bu beklentisiz sevgi ilişkisini anlamalarını beklemiyoruz.

  Konu hiç anlaşılmamış. Anlamaya mesaisi yok kimsenin ama gevezeliğe var. Ben 17 yaşından beri yurt dışı yurt içi kendi düzeninde tek başına yaşayan biriyim. Evlenmek de hiç bir zaman ana hedefim olmadı, keza 43 yaşında evlendim. Benim amacım her zaman kendi huzur ve mutluluk formülümü bulmak oldu.

  Bizim 2 evimiz var doğru, ama bu ayrı yaşamlar sürmek değil. Kimse birbirinin üstüne çökmedi bizim ilişkimizde sadece, ama biz her günümüzü gecemizi çoğunlukla iki ev arasında geçiriyoruz.

  Ve doğrudur ki sırt çantamızla gidip geliyoruz… Bu zahmetli mi? Evet bazen. Ama değer mi? Hem de nasıl.

  Bu tipler kadının kendi ayakları üzerinde duruyor olmasını, kadının kendi yaşam stilini biçimlendirmesine zaten karşılar çünkü kendilerine yakıştıramıyorlar. Ama bilsinler ki bu hayat bize çok yakışıyor. Bu arada burcum Koç.”

   

  En Çok Okunanlar