More
  Ana SayfaSPOREzgjan Alioski Kimdir? Ezgjan Alioski Hangi Takımlarda Oynadı? 

  Ezgjan Alioski Kimdir? Ezgjan Alioski Hangi Takımlarda Oynadı? 

  Transfer döneminin yaklaşması ile beraber takımlardan ve futbolculardan yeni yapılacak transferler için haberler gelmeye devam ediyor. Son günlerde hangi takıma transfer olacağı en fazla konuşulmaya başlanan kişilerden biri Ezgjan Alioski. Futbolcunun yeni transfer döneminde hangi takıma geçeceği merak konusu oldu. Bu nedenle internet kullanıcıları Ezgjan Alioski kimdir? sorusunu aratarak futbolcu hakkında bilgi sahibi olmak istiyor.

  Transfer döneminde en çok konuşulacak olan futbolculardan biri Ezgjan Alioski oldu. Makedonya Milli Takımında da oynayan başarılı oyuncu genellikle sol bek ve kanat mevkilerinde forma giyiyor. Son zamanların dikkat çeken futbolcular  arasında ye alan Ezgjan Alioski kimdir? Ezgjan Alioski hangi takımlarda oynadı?

  Ezgjan Alioski Kimdir?

  Ezgjan Alioski 1992 yılında 12 Şubat 1992 tarihinde Makedonya’da dünyaya geldi. İlk profesyonel kariyerini FC Schaffhausen’de yaşadı. Ancak daha önce FC Flamatt ve BSC Young Boys kulüplerinde yer aldı. Daha sonra  FC Lugano ve son olarak Leeds United takımlarında yer aldı. Ezgjan Alioski sol kanatta da görev almasının yanında oyuncu sol bekte oynuyor. Sol ayağına hakim olan oyuncu 1,71 boyundadır.

  En Çok Okunanlar