More
  Ana SayfaMAGAZİNEzgi Mola Yeni Yaşına Girdi - Ezgi Mola Mustafa Aksakkallı Doğum Günü...

  Ezgi Mola Yeni Yaşına Girdi – Ezgi Mola Mustafa Aksakkallı Doğum Günü Kutlaması

  Ezgi Mola Yeni Yaşına GirdiEzgi Mola Mustafa Aksakkallı Doğum Günü Kutlaması. Masumlar Apartmanı dizisinde hayat verdiği Safiye karakteri ile büyük beğeni toplayan Ezgi Mola, yeni yaşını sevgilisi Mustafa Aksakkallı ile kutladı.

  Ünlü oyuncu Ezgi Mola, geçtiğimiz gün 37 yaşına girdi. Sevgilisi Mustafa Aksakkallı ile yeni yaşını kutlayan oyuncu, sevincini Instagram hesabından paylaşımlar yaparak hayranları ile paylaştı. Mola, Instagram hesabından doğum günü pastası ile çekilen bir fotoğrafını yayınlayarak fotoğrafın altına “Sevgi dolu, birbirimizi yargılamadığımız, ötekileştirmediğimiz , ayıplamadığımız, şiddetsiz, huzurlu bir yaş diliyorum kendime ve hepimize. Bana hep hissettirdiğiniz sevginiz için teşekkür ederim, her şey gönlümüzden geçtiği gibi olsun. Sağlıkla, aşkla, huzurla” notunu düştü.

  Mustafa Aksakallı ise sevgilisi Ezgi Mola’nın doğum gününü sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.

  Kendime Etraf Ne Der? Baskısı Koydum

  BeStyle dergisine kapak olan oyuncu “15 yaşımdan beri çalışıp, hem kendime hem aileme bakıyorum” ifadelerini kullanarak “Küçük yaşta mecburiyetten aldığım sorumluluklarım beni çoğu yaşıtımdan daha bilinçli ve daha olgun bir insan yaptı. Herhalde, ‘Kendini beğenmiş’ demesinler ve şımarık görünmeyeyim gibi, ‘Etraf ne der’ baskısı koydum kendime. Ama hiç gerek yok böyle otosansürlere” açıklamalarını yaptı.

   

  En Çok Okunanlar