More
  Ana SayfaMAGAZİNEzgi Mola, Sosyal Medyada Gördüklerini Görünce Çılgına Döndü 

  Ezgi Mola, Sosyal Medyada Gördüklerini Görünce Çılgına Döndü 

  Ezgi Mola Neden Küfür Etti? SeninleyizREİS Etiketi İle Tweet Mi Attı? Sosyal Medyada Neden Yeniden Gündem Oldu? 

  Oyuncu Ezgi Mola, Twitter’da yangınlar için attığı tweetin değiştirilmesi üzerine büyük tepki gösterdi. Paylaşımında küfürlere yer veren Ezgi Mola sosyal medyada büyük tepki çekti. Paylaşımından rahatsız olan Twitter kullanıcıları ”işte buda ünlü ilk  önce sen nasıl konuşulacağını öğren” ifadeleri kullanıldı.

  İronik montajı yapan vatandaşa, “Gerizekalı” ve “S.SÜrlcek Akıl yok ya bunlarda” ifadeleriyle küfürler ve hakaretler eden Ezgi Mola, “Bunu yapan geri zekalı : buna harcayacağın zamanı ülkenin yanan toprağını korumaya harcasan vatana millete daha hayırlı evlat olursun geri zekalıııııııı!! Havadan yardım talebi duyur, insanlara ihtiyac listeleri yolla bi işe yara bunu yapacağına be! S.SÜrlcek Akıl yok ya bunlarda” paylaşımını yaptı.

  Help Turkey etiketi ile sosyal medyada 2  milyondan fazla tweet atılmıştı. Ancak bazı yalan yanlış haberler sosyal medyada gündem yarattı. Help Turkey etiketi ile atılan paylaşımların  küresel reklam ajansları tarafından yaptırıldığı iddia edildi. Bunun üzerine Ezgi Mola’nın tweeti kullanılarak SeninleyizReis etiketi ile tweet atıldı.

  EZGİ  MOLA’NIN  SOSYAL  MEDYADAKİ TEPKİSİ ÇOK  BÜYÜK OLDU  

  Help Turkey Etiketli Sosyal Medya Paylaşımının Orijinal Hali 

   

   

  En Çok Okunanlar