More
  Ana Sayfa3. SAYFAEsra Erol'da Şok Eden Olay! İki Elti Bir Adama Kaçtı!

  Esra Erol’da Şok Eden Olay! İki Elti Bir Adama Kaçtı!

  Esra Erol’da Şok Eden Olay! İki Elti Bir Adama Kaçtı! Atv ekranlarınlarında yayınlanan Esra Erol’un programında akıllara durgunluk veren bir olay yaşadı. Her ikisininde ismi Hamide Duran olan iki elti Muammer Ay isimli bir adama kaçtı. Duyanları hayrete düşüren olay kadınlardan birinin eşinin Esra Erol’a başvurması ile gün yüzüne çıktı.

  Esra Erol’un programında akıl almaz bir olay yaşandı. Mehmet Duran isimli kişi geçtiğimiz gün kayıplara karışan 17 yıllık eşi Hamide Duran’ı bulmak için Esra Erol’a kaltıldı. Kaybolan Hamide Duran’dan 11 Mart’tan beri haber alınamıyordu. Mehmet Duran eşinin başka bir adamla kaçtığından şüphelendiğini söyledi.

  Mehmet Duran eşinin kaçtığı günü şu şekilde anlattı: “Eşimin telefonunda Muammer Duran’ın resmini gördüm. Niye kayıtlı bu adam diye sorunca borcu olduğunu o yüzden görüştüklerini söyledi. Eşim o gün aynı ismi taşıyan eltisi Hamide Duman ile birlikte ‘pazara gidiyoruz’ diyerek evden çıktı bir daha da geri dönmedi.”

  Mehmet Duran’ın anlattıklarının ardından Hamide Duran’ın aynı ismi taşıyan eltisi ile beraber aynı kişiye kaçtıkları anlaşılınca olay şok etkisi yarattı. Mehmet Duran sözlerini şöyle sürdürdü: “Eşim ve yengem daha önce yanında çalıştıkları yufkacı Muammer Ay’a kaçtılar. Kardeşim Ercan ile birlikte polise başvurduk. Antalya’ya gittiklerini duydum. Ortaya çıkmalarını istiyorum. İki aile perişan oldu”

  Mehmet Duran yaşadıklarının çok zor olduğunu anlatarak kendisinin 2 kardeşinin ise 3 çocuğu olduğunu söyledi.

  En Çok Okunanlar